Svečiai pirmieji pelnė įvartį - 28 min. pasižymėjo Jonathanas Schmidas. Supykę Dortmundo klubo futbolininkai atsakė net penkiais taikliais smūgiais. Du įvarčius nugalėtojams pelnė lenkas Robertas Lewandowskis.

Tačiau priartėti prie tvirtai pirmaujančio Miuncheno „Bayern“ klubo Dortmundo ekipos futbolininkams nepavyko. „Bayern“ komanda išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Leverkuzeno „Bayer“ klubą. Miuncheno futbolininkų pergalę lėmė varžvų klaida - 87 min. kamuolį į savus vartus nukreipė Philippas Wollscheidas.

Po šios pergalės lyderis „Bayern“ klubas antroje vietoje esantčią „Borussia“ ekipą vėl lenkia milžinišku 20 taškų skirtumu.

Dortmundo „Borussia“ 5-1 „Freiburg“

28' [0-1] Jonathan Schmid
41' [1-1] Robert Lewandowski
44' [2-1] Nuri Sahin
45' [3-1] Robert Lewandowski
72' [4-1] Nuri Sahin
78' [5-1] Leonardo Bittencourt

Leverkuzeno „Bayer“ 1-2 Miuncheno „Bayern“

37' [0-1] Mario Gomez
75' [1-1] Simon Rolfes
87' [1-2] Philipp Wollscheid (į savus vartus)

„Hamburger SV“ 0-1 „Augsburg“

8' [0-1] Jan-Ingwer Callsen-Bracker
80' raudona kortelė parodyta Maximillianui Beisteriui („Hamburger SV“)

Bremeno „Werder“ 2-2 „Greuther Furth“

47' [1-0] Aaron Hunt (iš 11 m. baudinio)
56' [1-1] Stephan Fürstner
62' [1-2] Athanasios Petsos
70' [2-2] Aaron Hunt (iš 11 m. baudinio)

Nurnberg“ 3-0 „Schalke 04“

31' [1-0] Markus Feulner
69' [2-0] Alexander Esswein
87' [3-0] Mike Frantz

„Hoffenheim“ 0-0 „Mainz 05“