Pirmame kėlinyje krito visi aštuoni įvarčiai. Kiek netikėta rungtynių pradžia buvo varžovams iš Italijos, kurie jau iki 36-os minutės į savus vartus praleido net penkis įvarčius.

Vis dėlto „Milan“ nepasidavė ir du Stephano El Shaarawy bei vienas Andrea Petagna įvartis padėjo sumažinti atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjimo nepavyko išsisukti.

Kitas susitikime jėgas išbandė Vokietijos čempionai „Bayern“ futbolininkai ir Brazilijos „Sao Paulo“ klubas. bavarai šventė pergalę 2:0 (0:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Mario Mandžukičius 55-ą ir Mitchellas Weiseris 89-ą minutėmis.

Turnyro finale žais Mančesterio ir Miuncheno komandos.

„Bayern“ 2 – 0 „Sao Paulo“

55' Mario Mandžukič [1 - 0]
89' Mitchell Weiser [2 - 0]

Kitų įdomesnių tarptautinių klubų rungtynių rezultatai:

„Nice“ (Prancūzija) 0 - 1 Romos „Lazio“ (Italija)

20' Miroslav Klose [0 - 1]

„Parma“ (Italija) 1 - 0 „Marseille“ (Prancūzija)

77' Raffaele Palladino [1 - 0]

„Pescara“ (Italija) 1 - 2 „Monaco“ (Prancūzija)

53' Marcel Tisserand [0 - 1]
84' Marcel Tisserand [0 - 2]
90' Gaston Brugman [1 - 2]

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)