Pirmajame kėlinyje futbolininkams įvarčių nepavyko pelnyti, nors 21-ą min. puikią progą tai padaryti turėjo Thomasas Mulleris. Tačiau vokietis nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

Antrajame kėlinyje prabilo R. Lewandowskis, pasižymėjęs 51-ą ir 63-ią minutėmis. Pelnęs pirmą įvartį Robertas pademonstravo ant marškinėlių skaičių 100 - tai buvo šimtasis jo įvartis „Bundesliga“ futbolo pirmenybėse. Trečią Miuncheno ekipos įvartį 68 min. pelnė Kingsley Comanas.

„Bayern“ su 21 tašku lieka tvirtu Vokietijos futbolo pirmenybių lyderiu.

Kitose rungtynėse pergales svečiuose taip pat pasiekė „Hoffenheim“, Menchengladbacho „Borussia“, „Schalke 04“ ir Leverkuzeno „Bayer“, o „Wolfsburg“ ir „Hannover“ susitikimas baigėsi lygiosiomis.

„Mainz“ 0–3 „Bayern“

21' Thomas Muller („Bayern“) nerealizavo 11 m baudinio
51' [0–1] Robert Lewandowski
63' [0–2] Robert Lewandowski
68' [0–3] Kingsley Coman

„Augsburg“ 1–3 „Hoffenheim“

10' [0–1] Kevin Volland
38' [1–1] Ja-Cheol Koo
68' [1–2] Kevin Volland (iš 11 m baudinio)
73' [1–3] Jonathan Schmid

„VfB Stuttgart“ 1–3 „Borussia Moenchengladbach“

16' [0–1] Granit Xhaka
20' [0–2] Christian Gentner („VfB Stuttgart“) į savus vartus
40' [1–2] Daniel Ginczek (iš 11 m baudinio)
90' [1–3] Raffael

„Werder Bremen“ 0–3 „Bayer Leverkusen“

31' [0–1] Admir Mehmedi
58' [0–2] Julian Brandt
65' [0–3] Kevin Kampl

„Wolfsburg“ 1–1 „Hannover 96“

40' [1–0] Bas Dost
57' [1–1] Hiroshi Kiyotake

„Hamburger SV“ 0–1 „Schalke 04“

61' [0-1] Leroy Sane