Abu įvarčius nugalėtojams pelnė kroatas Mario Mandžukičius (26 min. ir 61 min.).

Antrą vietą turnyro lentelėje užimanti Leverkuzeno „Bayer“ komanda namuose 3:1 nugalėjo Frankfurto futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį Leverkuzeno klubui 31-ą minutę pelnė Sebastianas Boenischas, o po dviejų minučių rezultatą padvigubino Stefanas Kiesslingas. 58-ą minutę trečią rungtynių įvartį savo komandai pelnė Andre Schürrle, o 78-ą minutę Alexanderis Meieris sušvelnino rezultatą.

Praėjusių metų čempionė Dortmundo „Borussia“ ekipa svečiuose net 5:0 sutriuškino Bremeno „Werder“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Marco Reusas (9 min.), Mario Gotze (19 min.), Santana Felipe Augusto (48 min.), Robertas Lewandowskis (81 min.) ir Jakubas Blaszczykowskis (85 min.).