Čempionato lyderiai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „Nunberg“ komandos. Rungtynės baigėsi taikiai 1:1. Nors 3-ią minutę „bavarus“ į priekį išvedė Mario Mandžukičius, tačiau 47-ą minutę rezultatą išlygino Markusas Feulneris.

Dortmundo „Borussia“ klubas namuose gana lengvai rezultatu 3:1 įveikė „Greuther“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo lenkas Robertas Lewandowskis (4 ir 15 minutėmis) ir Mario Gotze (42 min.). Vienintelį įvartį pralaimėjusiems 5-ą minutę pelnė Zoltanas Stieberis.

Kiti rezultatai:

Eintracht Frankfurt 4-2 Augsburg
8' [1 - 0] Sascha Mölders (į savus vartus)
33' [2 - 0] Stefan Aigner
45' [2 - 1] Ja-Cheol Koo
52' [3 - 1] Alexander Meier
64' [3 - 2] Sascha Mölders
75' [4 - 2] Alexander Meier (11 metrų baudinys)

Hamburger 1-0 Mainz
63'[1 - 0] Heung-Min Son

Monchengladbacho Borussia 1-2 Stuttgart
7' [1 - 0] Martin Stranz
8' [1 - 1] Martin Harnik
72' [1- 2] Roel Brouwers (į savus vartus)

Hannover 1-2 Freiburg
12' [0 - 1] Jonathan Schmid
33' [1 - 1] Mohammed Abdellaoue (11 m)
5' [1- 2] Jan Rosenthal

Leverkuseno Bayer 2-0 Schalke
45' [1 - 0] Andre Schürrle
67' [2 - 0] Stefan Kiessling
80' - Stefan Kiessling nerealizavo 11 metrų baudinio