Aikštės šeimininkų sirgaliams ilgai įvarčio laukti nereikėjo: Gabrielis Jesusas iš arti „uždarė“ puikų Leroy Sane perdavimą ir išvedė savo ekipą į priekį.

Maža to, nuo 19 min. svečiai liko mažumoje – raudona kortele nubaustas Willy Boly

Artėjant kėliniui pabaigos link 39 min. 11 m baudinį realizavo tas pats G. Jesusas – 2:0.

Antrame kėlinyje po Kevino De Bruyne perdavimo 78 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Conoras Coady – 3:0.

Po pergalės „Man City“ (53 t.) nuo „Liverpool“ atsilieka tais pačiais 4 taškais. „Liverpool“ (57 t.) šiame ture dar šeštadienį svečiuose 1:0 palaužė „Brighton“ ekipą.

„Wolverhampton“ pozicija po pralaimėjimo nepakito – „vilkai“ lieka 11 pozicijoje (29 t.).

Rezultatas

„Manchester City“ 3 – 0 „Wolverhampton“

10 min. [1:0] Gabrielis Jesusas

19 min. – raudona kortelė, Willy Boly ("Wolver")

39 min. [2:0] Gabrielis Jesusas (11 m baudinys)

78 min. [3:0] Conor Coady (į savo vartus)

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):