Pirmasis rungtynių įvartis krito anksti pirmajame kėlinyje, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė „City“ centro gynėjas Rubenas Diazas. „Wolves“ pirmavo iki pat 58-os rungtynių minutės, kai rezultatą išlygino paskutiniu metu puikią formą demonstruojantis Julianas Alvarezas.

Atrodė, kad rungtynės tuoj pradės suktis į absoliučių favoritų pusę, tačiau vos po 8 minučių šeimininkai rado atsaką – pirmu komandos smūgiu į vartų plotą pasižymėjo Hwangas Hee-Chan.

„City“ bandė bet kokiu būdu gelbėtis – aktyviai atakavo ir spaudė varžovus, vienu momentu net bandė įžaisti į užribį išėjusį kamuolį, kol „Wolves“ įvarčio autorius H. Hee-Chan dėl skausmo gulėjo ant žaliosios vejos. Vis dėlto, išsigelbėti besiginantiems čempionams nepavyko.

Šių rungtynių statistika – stulbinanti. 68% rungtynių laiko kamuolį kontroliavę „City“ futbolininkai atliko 23 smūgius, 8 iš jų į vartų plotą. Juos nugalėję „Wolves“ į vartus smūgiavo vos 3 kartus, o vienintelis vartų plotą pasiekęs smūgis buvo įvartis.

Nathano Ake smūgis

Užtikrintą pergalę įsirašė „City“ ant kulnų lipanti Londono „Arsenal“ komanda. Ši 4:0 nušlavė „Bournemouth“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje tiksliais smūgiais pasižymėjo komandos žvaigždės Bukayo Saka (17 min.) ir Martinas Odegaardas (44 min.). Pastarasis pasižymėjo realizuodamas 11 m baudinį.

Antrame kėlinyje „kanonieriai“ savęs nestabdė – 53-iają minutę pasižymėjo komandos naujokas Kai'us Havertzas, o per teisėjo pridėtinį laiką galutinį tašką padėjo gynėjas Benas White'as.

Carltono Morriso įvartis

Po šių akistatų „Manchester City“ toliau žengia pirmoje vietoje, tačiau Londono „Arsenal“ dabar nuo praėjusio sezono čempionų atsilieka vos per tašką.