D grupės mače Amsterdame „Manchester City“ futbolininkai pirmavo po Samiro Nasri įvarčio 22 min., bet vėliau praleido tris įvarčius be atsako ir ne tik pralaimėjo, bet ir nukrito į ketvirtą turnyro lentelės vietą.

Grupės lyderių dvikovoje Dortmundo „Borussia“ ekipa savo aikštėje 2:1 (1:1) įveikė Madrido „Real“ klubą ir aplenkė jį.

Netikėtai B grupėje suklupo paprastai namuose galingai atrodanti Londono „Arsenal“ komanda, kuri 0:2 (0:0) nusileido Gelzenkircheno „Schalke“ vyrams.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo įspūdingai žaidžianti ispanų „Malaga“ - ji C grupės mače 1:0 (0:0) nugalėjo AC „Milal“ atstovus.

Visi rezultatai:

A grupė

Zagrebo „Dinamo“ 0 - 2 „Paris Saint-Germain“
33' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovič
43' [0 - 2] Jeremy Menez

FC „Porto“ 3 - 2 Kijevo „Dinamo“
15' [1 - 0] Silvestre Varela
21' [1 - 1] Oleg Gusev
36' [2 - 1] Jackson Martinez
72' [2 - 2] Brown Ideye
78' [3 - 2] Jackson Martinez

„Montpellier“ 1 - 2 Pirėjo „Olympiakos“
49' [1 - 0] Gaetan Charbonnier
73' [1 - 1] Vasilios Torosidis
90' [1 - 2] Konstantinos Mitroglou

1Schalke 0432106:37
2Arsenal32015:46
3Olympiakos31024:63
4Montpellier30124:61

C grupė

Sankt Petersburgo „Zenit“ 1 - 0 Briuselio „Anderlecht“
72' [1 - 0] Aleksandr Keržakov

„Malaga“ 1 - 0 AC „Milan“
64' [1 - 0] Joaquin

45' Joaquin („Malaga“) nerealizavo 11 m baudinio

1Malaga33007:09
2AC Milan31113:34
3Zenit31023:63
4Anderlecht30120:41

D grupė

Amsterdamo „Ajax“ 3 - 1 „Manchester City“
22' [0 - 1] Samir Nasri
45' [1 - 1] Siem de Jong
57' [2 - 1] Niklas Moisander
68' [3 - 1] Christian Eriksen

Dortmundo „Borussia“ 2 - 1 Madrido „Real“
36' [1 - 0] Robert Lewandowski
38' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
64' [2 - 1] Marcel Schmelzer

1Borussia32104:27
2Real32018:56
3Ajax31024:63
4Man City30124:71

* * *

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje dalyvauja klubai iš 17-os skirtingų valstybių. Anglijai ir Ispanijai atstovauja daugiausiai - po 4-ias ekipas.

UEFA Čempionų lygos grupių varžybos baigsis gruodžio 4-5 dienomis.

Į atkrintamas varžybas pateks dvi geriausios grupių komandos, o trečias vietas užėmusios ekipos tęs kovą UEFA Europos lygos turnyre.

UEFA Čempionų lygos finalas vyks Londono „Wembley“ stadione 2013 metų gegužės 25-ą d. Šioje arenoje prestižiškiausio Europos turnyro finalai vyko jau 8-is kartus (rekonstruotame - du sykius).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (116)