Xavi auklėtiniai trečiadienį išvykoje po pratęsimo 2:4 nusileido Bilbao „Athletic“.

Nors pirmi praleido įvartį, katalonai perėmė iniciatyvą pirmame kėlinyje, pasižymėjus Robertui Lewandowskiui ir Lamine‘ui Yamaliui.

Iškart po pertraukos santykį vėl išlygino Oihanas Sancetas, o pratęsime taškus sudėjo broliai Inaki ir Nico Williamsai.

Kitame ketvirtfinalyje „Mallorca“ 3:2 eliminavo Ispanijos pirmenybių lyderę „Girona“.

Diena anksčiau San Sebastiano „Real Sociedad“ 2:1 prasiskynė kelią pro Vigo „Celta“.

Paskutinis ketvirtfinalis bus žaidžiamas ketvirtadienį, jame susigrums Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“.

Tuo metu Anglijos lygos taurės pusfinalyje „Liverpool“ svečiuose pakako lygiųjų 1:1 su Londono „Fulham“. Įvarčiais apsikeitė Luisas Diazas ir Issa Diopas.

Pirmąsias rungtynes savoje aikštėje Jurgeno Kloppo auklėtiniai buvo laimėję 2:1.

Finale vasario 25 d. „Liverpool“ susitiks su Londono „Chelsea“, kuris bendru rezultatu 6:2 nutraukė žemesnio diviziono atstovų „Middlesbrough“ kelionę.

Vienintelės rungtynės sužaistos Vokietijos čempionate – titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ sumažino atsilikimą nuo lyderių Lėverkuzeno „Bayer“ iki 4 taškų, namuose 1:0 palaužęs Berlyno „Union“.

Pergalę atnešė Raphaelio Guerreiro tikslus smūgis.