„Manchester United“ namuose 3:2 dramatiškai palaužė „Southampton“ ekipą. Rungtynių herojumi tapo dublį pelnęs Romelu Lukaku.

Pirmieji įvarčiais apsikeitė Yannas Valery ir Andreasas Pereira, o R. Lukaku 59-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

Nors Jamesas Ward-Prowse'as baudos smūgiu 75-ąją minutę išlygino rezultatą, paskutinį žodį tarė R. Lukaku, pelnęs pergalingą įvartį 88-ąją minutę.

Per pridėtą laiką Paulis Pogba nepasinaudojo proga padvigubinti persvaros – prancūzas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Galimai sunkią kelio traumą šiame mače patyrė Alexis Sanchezas. Čilietis susižeidė antrojo kėlinio pradžioje ir toliau žaisti negalėjo. Spėjama, jog iš rikiuotės jis iškrito ilgam.

„Raudonieji velniai“ šiuo metu verčiasi be viso būrio traumuotų futbolininkų. Susižeidę yra ir Anthony Martialis, Jesse Lingardas, Nemanja Matičius ir Juanas Mata.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ svečiuose vienintelio Riyado Mahrezo įvarčio dėka 1:0 palaužė „Bournemouth“ bei bent iki sekmadienio Liverpulio derbio pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Pepo Guardiolos auklėtiniai kontroliavo kamuolį net 80 procentų rungtynių laiko ir neleido varžovams atlikti nė vieno smūgio.

R. Mahrezas aikštėje pasirodė 45-ąją minutę keisdamas traumą patyrusį Keviną De Bruyne. Belgas susižeidė pakinklinę sausgyslę.

Vieną svarbiausių „Manchester City“ futbolininkų traumos kamuoja visą šį sezoną. Dėl jų saugas tik 6 kartus yra pradėjęs rungtynes komandos startinėje sudėtyje.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Brighton“ 1:0 palaužė „Huddersfield“, „Crystal Palace“ 3:1 nugalėjo „Burnley“, „Wolves“ 2:0 pranoko „Cardiff“, o „West Ham“ tokiu pačiu rezultatu nukovė „Newcastle“.