Namuose žaidęs čempionas „Manchester City“ iškovojo pergalę triuškinamu rezultatu 4:1. Visus keturis kartus kamuolį į vartus siuntė Argentinos futbolo žvaigždė Sergio Aguero. Puolėjas galėjo pasižymėti ir penkis kartus, tačiau nerealizavo vieno iš trijų į „Tottenham Hotspur“ vartus skirtų 11 m baudinių.

Jau 13 mačo min. S. Aguero pelnė pirmą savo įvartį, tačiau netrukus rezultatą išlygino Christianas Eriksenas. 20 min. Sergio įmušė 11 m baudinį, tačiau 32 min. jo smūgį nuo 11 m žymos atmušė „Tottenham Hotspur“ vartininkas Hugo Llorisas.

Sužaidus valandą svečiai iš Londono turėjo puikią progą rezultatą išlyginti, tačiau 62 min. Roberto Soldado muštą 11 m baudinį atrėmė Joe Hartas.

Dar po penkių minučių intrigos šiose rungtynėse neliko. Federico Fazio už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas iš aikštės, o S. Aguero realizavo dar vieną baudinį. 75 min. argentinietis dar kartą pasiuntė kamuolį į „Tottenham Hotspur“ vartus.

17 taškų surinkusi Mančesterio komanda užima antrą vietą.

Penkių taškų persvarą prieš „Manchester City“ išsaugojo lyderis Londono „Chelsea“ klubas. „Chelsea“ išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Londono „Crystal Palace“ komandą.

Jau 6 min Oscaras išvedė svečius į priekį. Tačiau 40 min. iš aikštės buvo išvarytas „Chelsea“ gynėjas Cesaras Azpilicueta. Visgi kiekybine persvara „Crystal Palace“ džiaugėsi neilgai - po trijų minučių raudona kortelė buvo parodyta Damienui Delaney.

Antro kėlinio pradžioje Cescas Fabregasas padidino „Chelsea“ persvarą, o pačioje susitikimo pabaigoje rezultatą sušvelnino Fraizeris Campbellas.

Londono „Arsenal“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti „Hull City“ komandos - lygiosios 2:2. „Arsenal“ naujokas Danny'is Welbeckas Londono ekipą išgelbėjo nuo pralaimėjimo pasiuntęs kamuolį į vartus jau per teisėjo pridėtą laiką.

Trečią vietą užimanti „Southampton“ komanda namuose net 8:0 sutrypė „Sunderland“ futbolininkus.

„Manchester City“ 4-1 „Tottenham Hotspur“

13' [1-0] Sergio Aguero
15' [1-1] Christian Eriksen
20' [2-1] Sergio Aguero (iš 11 m baudinio)
32' Sergio Aguero („Manchester City“) - nerealizavo 11 m. baudinio
62' Roberto Soldado („Tottenham Hotspur“) - nerealizavo 11 m. baudinio
67' Federico Fazio („Tottenham Hotspur“) - parodyta raudona kortelė
68' [3-1] Sergio Aguero (iš 11 m baudinio)
75' [4-1] Sergio Aguero

„Crystal Palace“ 1-2 „Chelsea“

6' [0-1] Oscar
40' Cesar Azpilicueta („Chelsea“) - parodyta raudona kortelė
43' Damien Delaney („Crystal Palace“) - parodyta raudona kortelė
51' [0-2] Cesc Fabregas
90' [1-2] Fraizer Campbell

„Arsenal“ 2-2 „Hull City“

13' [1-0] Alexis Sanchez
18' [1-1] Mohamed Diame
46' [1-2] Abel Hernandez
90' [2-2] Danny Welbeck

„Everton“ 3-0 „Aston Villa“

18' [1-0] Phil Jagielka
48' [2-0] Romelu Lukaku
77' [3-0] Seamus Coleman

„Burnley“ 1-3 „West Ham United“

50' [0-1] Diafra Sakho
54' [0-2] Enner Valencia
60' [1-2] George Boyd
70' [1-3] Carlton Cole

„Southampton“ 8-0 „Sunderland“

12' [1-0] Santiago Vergini („Sunderland“) - į savus vartus
18' [2-0] Graziano Pelle
37' [3-0] Jack Cork
63' [4-0] Liam Bridcutt („Sunderland“) - į savus vartus
69' [5-0] Graziano Pelle
78' [6-0] Dusan Tadic
79' [7-0] Victor Wanyama
86' [8-0] Sadio Mane

„Newcastle United“ 1-0 „Leicester City“

71' [1-0] Gabriel Obertan