Ketvirtame mače „Valladolid“ futbolininkai išsiskyrė taikiai su „Sevilla“ ekipa 1:1.

Rungtynėse San Sebastiane pirmi į priekį įsiveržė svečiai iš Valensijos, kuomet po Aly Cissokho perdavimo pasižymėjo komandos lyderis Roberto Soldado.

Dar pirmame kėlinyje į šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. 35-ą minutę Chori Castro atliko rezultatyvų perdavimą Inigo Martinezui.

73-ą rungtynių minutę „Real Sociedad“ futbolininkams pavyko įsiveržti į priekį, kuomet pasižymėjo Ch. Castro.

Rungtynių pabaigoje šeimininkams įvartį pelnė Imanolas Agirretxe‘as, tačiau po kelių minučių „Valencia“ ekipa atsakė tuo pačiu, bet „Real Sociedad“ komanda po minutės ir vėl svečius pasiuntė į nokdauną, kuomet pasižymėjo tas pats I. Agirretxe‘as.

„Real Sociedad“ 4 – 2 „Valencia“

25‘ [0 – 1] Roberto Soldado
35‘ [1 – 1] Inigo Martinez
73‘ [2 – 1] Gonzalo Castro
87‘ [3 – 1] Imanol Agirretxe
90‘ [3 – 2] Jonas
90‘ [4 – 2] Imanol Agirretxe

„Espanyol“ 0 – 1 „Granada“