Pirmajame kėlinyje blankiai žaidę „Real“ futbolininkai aukštesnę pavarą įjungė po pertraukos ir 2:0 palaužė „Sevilla“ vienuolikę. 78-ąją minutę pasižymėjo Casemiro, o per pridėtą laiką persvarą padvigubino Luka Modričius.

Komandos apsikeitė vietomis turnyrinėje lentelėje. Santiago Solari auklėtiniai su 36 taškais pakilo į trečiąją vietą, o „Sevilla“ futbolininkai su 33 taškais liko ketvirti.

Tiesa, „karališkasis“ klubas nepriartėjo prie antroje vietoje žengiančios Madrido „Atletico“ ekipos, kuri svečiuose 3:0 pervažiavo „Huesca“ komandą. Po įvartį pelnė Lucasas Hernandezas, Santiago Ariasas ir Koke.

Madrido klubas nuo pirmaujančios ir vienu maču mažiau sužaidusios „Barcelonos“ atsilieka 2 taškais.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse „Valencia“ Ferrano Torreso ir Rodrigo Moreno įvarčių dėka 2:1 nugalėjo Vigos „Celta“ futbolininkus.

Vokietijos čempionate sunkią pergalę šventė lyderė „Borussia“, kuri žaisdama be lyderio Marco Reuso išvykoje 1:0 palaužė „Leipzig“. Vienintelį rungtynių įvartį 19-ąją minutę įmušė galingu smūgiu varžovų vartininką nuginklavęs Belgijos rinktinės saugas Axelis Witselis.

„Borussia“ išlaiko solidų pranašumą prieš „Bayern“ ir pirmauja čempionate, o „Leipzig“ paleido į priekį lyderių trejetą.

Trečioje vietoje žengianti Monchengladbacho „Borussia“ 1:0 palaužė Leverkuzeno „Bayern“ ir prieš „Leipzig“ įgijo penkių taškų persvarą.