Pirmieji jau 8-ą rungtynių į priekį įsiveržė svečiai, kuomet įvartį pelnė Oscaras Gonzalezas.

26-ą minutę rezultatas tapo lygus, kuomet įvartį į savus vartus įsimušė Marcas Valiente Hernandezas.

Po šešių minučių rezultatą savo komandos naudai persverė „Real“ komandos žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Tiesa, dar po trijų minučių rezultatą vėl išlygino svečių ekipos žaidėjas Javi Guerra.

Antro kėlinio pradžioje persvarą „Karališkajam“ klubui grąžino Kaka įvartį, o persvarą padidino antrasis C. Ronaldo tikslus smūgis.

Nors 87-ą minutęs „Valladolid“ futbolininkams ir pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau atimti taškų iš praėjusių metų čempionų - ne.

Visi rezultatai:

Valencia 4 - 0 Osasuna
39' [1 - 0] Roberto Soldado
44' [2 - 0] Ricardo Costa
60' [3 - 0] Ever Banega
90' [4 - 0] Jonas (iš 11 metrų baudinio)

Real Madrid 4 - 3 Valladolid
8' [0 - 1] Oscar Gonzalez
26' [1 - 1] Marc Valiente Hernandez (į savus vartus)
32' [2 - 1] Cristiano Ronaldo
35' [2 - 2] Javi Guerra
49' [3 - 2] Kaka
70' [4 - 2] Cristiano Ronaldo
87' [4 - 3] Lluis Sastre

Granada 1 - 0 Malaga
28' [1 - 0] Odion Ighalo

Deportivo La Coruna 0 - 0 Atletico Madrid