Pirmą kėlinį aktyviau pradėjo Jose Mourinho vadovaujame ekipa, ir jau 10-ą minutę įsiveržė į priekį, kai Gonzalo Higuainui po trečio bandymo pavyko nuginkluoti „Valencia“ vartininką Diego Alvesą - 1:0.

Po įvarčio vyravo gana ramus futbolas. Kamuolys buvo kontroliuojamas daugiausia aikštės viduryje. Vis dėl kėlinio pabaigoje „šikšnosparniai“ sulaukė savojo šanso, kai po Tino Costos keliamo baudos smūgio galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jonas - 1:1.

Antrame kėlinyje Madrido „Real“ stengėsi išlyginti rezultatą, ir buvo sukūrę labai pavojingų epizodų, tačiau vartus užtikrinti saugojo D. Alvesas.

Kitose rungtynėse taip pat vyko įnirtinga kova. Bilbao „Athletic“ susitiko su Sevilijos „Real Betis“. Pergale iškovojo „Betis“ futbolininkai rezultatu 5:3. Įvarčius baskų gretose pelnė Oscaras de Marcosas ir du Mikelis San Jose‘as. „Real Betis“ komandoje pasižymėjo Banetas Etxebarria, Alejandro Pozuelo ir po du pridėjo Rubenas Castro be Jorge Molina.

„Barcelona“ pergalė pažymėta L.Messi dubliu

Vėlyvą vakarą buvo žaidžiamos dar vienos čempionato rungtynės. „Camp Nou“ stadione susitiko aikštės šeimininkai „Barcelona“ ekipa ir San Sebastiano „Real Sociedad“ klubas. Be jokio vargo T. Vilanovos auklėtiniai nugalėjo svečius iš San Sebastiano 5:1.

Pirmame kėlinyje buvo pelnyti penki įvarčiai. Keturi į „Real Sociedad“ vartus ir vienas - į „Barca“ vartų tinklą. Pirmas krito jau 4-ą minutę, kai po pakelto Xavi kampinio galvą kamuolį į vartus pasiuntė kapitonas Carlesas Puyolis.

Vis dėl to po penkių minučių svečiams pavyko išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Gonzalo Castro, tačiau jo ilgai išsaugoti nepavyko, nes per kelias minutes į San Sebastiano komandos vartus buvo pelnyti net du įvarčiai. Abiejuose epizoduose pasižymėjo geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi.

Besibaigiant pirmam kėliniui savojo šanso sulaukė ir kitas „Barcelona“ žaidėjas – Pedro, kuris po Christiano Tello perdavimo nepaliko jokių vilčių Claudio Bravo ginamiems vartams.

Antrame kėlinyje savo persvarą ir toliau išlaikė „Barca“. Visą laiką dominavo ir galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo traumą įšsigydęs Davidas Villa, kuris po Andreso Iniestos perdavimo pelnė savo ilgai lauktą įvartį.

Valensijos „Levante“ 1 - 1 Madrido „Atletico“

5' [1 - 0] Nabil El Zhar
22' [1 - 1] Arda Turan