Pirmasis įvartis krito jau 4 min., kai po varžovų skersuoto perdavimo į baudos aikštelę gynėjas Maxwellas sužaidė nesėkmingai ir kamuolys atsidūrė PSG vartuose.

28 min. kamuolys dar kartą atsidūrė Carlo Ancelotti auklėtinių vartų tinkle, tačiau šįkart šoninis arbitras pakėlė vėliavėlę ir įvartis įskaitytas nebuvo. Per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką visą „Paris Saint-Germain“ ekipos gynybą išmaudė Jeremie Aliadiere ir kamuolys atsidūrė N. Douchezo vartų tinkle - 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioj nemažai progų pasižymėti turėjo Zlatanas Ibrahimovičius. Kartą galva jam nepavyko pataikyti į vartus, tačiau netrukus jis sudrebino vartų virpstą. Vis dėlto rezultatas kurį laiką nesikeitė.

64 min. minutę kamuolys pagaliau atsidūrė „Lorient“ vartuose. Dėl aukšto kamuolio sėkmingai pakovojęs Z. Ibrahimovičius gavo puikią progą sušvelninti rezultatą ir ją jis išnaudojo.

Pačioje rungtynių pabaigoje į „Lorient“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo tas pats Zlatanas Ibrahimovičius - 2:2.

„Nancy“ 1 – 0 „Brest“
90‘ [1 – 0] Y. Mollo

„Troyes“ 0 – 1 „Valenciennes“
34‘ [0 – 1] Rincon (į savo vartus)

„Saint-Etienne“ 1 – 2 „Lille“
58‘ [0 – 1] A. Chedjou
74‘ [1 – 1] R. Hamouma
90‘ [1 – 2] B. Pedretti