Pirmąjį kėlinį gerai pradėjo „Valenciennes“ žaidėjai, kurie po 8 sužaistų minučių beveik pasinaudojo proga, tačiau kamuolys atsidūrė Joriso Delle rankose.

Žaidimas atrodė lygus, bet artėjant kėlinio pabaigai „Nice“ pasirodė daug pranašesni ir 45 minutę puolėjas Dario Cvitanichas pasiuntė kamuolį į Nicolaso Penneteau vartus.

Antrajame kėlinyje, 59 minutę, po uždirbto Renato Civelli baudos smūgio, kurį mušė Valentinas Eyssericas, nei vienam „Valenciennes“ gynėjui nepavyko atsiimti kamuolio ir būdamas laisvas Renato pasinaudojo proga bei įmušė antrajį „Nice“ įvartį.

Dar po 5 minučių „ereliai“ pelnė ir trečiąjį įvartį, jo autoriumi tapo Eyssericas, kuris tolimu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

79 minutę tas pats D. Cvitanichas po Timothe Kolodziejczako perdavimo pelnė dar vieną įvartį, po kurio rezultatas tapo 4:0. Galutinai svečius užbaigė triuškinti Didieras Degardas, taikliu smūgiu įmušęs penktąjį įvartį.

Kitose rungtynėse pergalę šventė „Bastia“ klubas, palaužęs „Reims“ futbolininkus. Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet pirmieji šansus pasižymėti turėjo šeimininaki, tačiau vartininkas Michaelis Landreau atlaikė pavojingus smūgius.

Praėjus 18 minučių Araujo Ilanas akrobatiniu smūgiu, po nuostabaus Jeromo Rotheno perdavimo, pasiuntė kamuolį į Kossio Agassos vartus. Po pirmo kėlinio rezultatas švieslentėje rodė skaičius 0:1.

Sužaidus vos keturias antrojo kėlinio minutes, Florianas Thauvin padvigubino rezultatą iki 0:2, bet 64 minutę Gaetanas Courtetas sugebėjo sušvelninti „Bastia“ persvarą tiksliu smūgiu. Rungtynės pasibaigė „Reims“ pergale 2:1.

„Nice“ 5 - 0 „Valenciennes“
45' [1 – 0] Dario Cvitanich
59' [2 – 0] Renato Civelli
64' [3 – 0] Valentin Eysseric
79' [4 – 0] Dario Cvitanich
89' [5 – 0] Didier Digard

„Reims“ 1 - 2 „Bastia“
29' [0 – 1] Araujo Ilan
48' [0 – 2] Florian Thauvin
63' [0 – 3] Gaetan Courette

„Sochaux“ 3 - 1 „Marseille“
18' [1 - 0] Sloan Privat
40' [2 - 0] Cedric Bakambu
46' [3 - 0] Jeremy Morel (į savo vartus)
55' [3 - 1] Jordan Ayew
61 min. iš aikštės pašalintas J. R. Lopy („Sochaux“)