Iš pradžių pirmojo kėlinio pabaigoje svečius į priekį išvedė Javieras Pastore, tačiau dar iki pertraukos lygybę suspėjo atstatyti anksčiau PSG rungtyniavęs Mathieu Bodmeras.

Antroje susitikimo dalyje Laurento Blanco auklėtiniai visgi įrodė savo pranašumą bei dar vieno Pastore ir Edinsono Cavani realizuoto 11 metrų baudinio dėka išsivežė pergalę rezultatu 3:1.

Kiek vėliau į kovą su „Rennes“ stojo trečiąją vietą užimantys „Monaco“ futbolininkai. Leonardo Jardimo auklėtiniai turėjo puikią progą sustiprinti pozicijas kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą, nes vakar pralaimėjo „Marseille“, bet pačioje rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš rankų.

28-ą minutę minimalią persvarą Monako ekipai buvo suteikęs Bernardo Silva, tačiau ją 87-ą minutę nubraukė Mahamadou Habibas Habibou.

„Nice“ 1 – 3 „Paris Saint-Germain“
[0-1] 40' Javier Pastore
[1-1] 45' Mathieu Bodmer
[1-2] 63' Javier Pastore
[1-3] 69' Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)

[0-1] 28' Martin Braithwaite
86' Jacques Francois Moubandje („Toulouse“) pašalintas iš aikštės

„Metz“ 3 – 1 „Lens“
[1-0] 13' Florent Malouda
[2-0] 57' Bouna Sarr (iš 11 metrų baudinio)

20.Lens33681929:5226

Italijoje sužaisti du „Serie A“ susitikimai. Viename iš jų į kovą stojo čempionato lyderiai. Anksčiau vykusiose rungtynėse Genujos „Sampdoria“ futbolininkai namie sužaidė nulinėmis lygiosiomis su dėl išlikimo kovojančia „Cesena“ vienuolike. Siniša Mihajlovičiaus kariauna bent laikinai taškais susilygino su ketvirtą poziciją užimančiu „Napoli“.

Turnyrinėje lentelėje pirmaujančių ekipų kovą stebėję sirgaliai įvarčių jau išvydo. Turine vietos „Juventus“ užtikrintai nugalėjo Romos „Lazio“ ir suteikė šansą į antrąją vietą pakilti kitai sostinės komandai „Roma“, kuri rytoj žais prieš Bergamo „Atalanta“.

„Bianconeri“, tuo tarpu, net jeigu dabar trečiojoje vietoje žengiantys Rudi Garcia auklėtiniai rytoj ir laimės, nuo artimiausių persekiotojų bus atsiplėšę net per 13 taškų.

„Juventus“ pergalę atnešė pirmame kėlinyje pelnyti Carloso Tevezo bei Leonardo Bonucci įvarčiai. Pimjaam rezultatyvų perdavimą atliko Arturo Vidalis, o antrajam tiksliai asistavo Andrea Pirlo.

„Sampdoria“ 0 – 0 „Cesena“

„Juventus“ 2 – 0 „Lazio“
[1-0] 17' Carlos Tevez
[2-0] 28' Leonardo Bonucci
89' Danilo Cataldi („Lazio“) pašalintas iš aikštės