PSG futbolininkai svečiuose susitiko su „Dijon“ ekipa ir įveikė ją tik mačo pabaigoje - 2:1 (0:0).

Pirmasis šių rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau PSG klubas nuo 41 min. žaidė dešimtyje, nes raudoną kortelę gavo Mohamedas Lamine Sissoko.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje būtent svečiai išsiveržė į priekį, kai įvartį įmušė krašto gynėjas iš Dramblio Kaulo Kranto Siaka Tiene.

Visgi antram kėliniui įpusėjus „Dijon“ išlygino rezultatą: 76-ą minutę pasižymėjo Stevenas Paulle - 1:1. Tačiau PSG sugebėjo išplėšti pergalę - jau per pridėtą mačo laiką tą padarė Kevinas Gameiro.

Tuo metu „Montpellier“ klubas toliau aršiai kovoja dėl „Ligue 1“ titulo ir neatsilieka nuo PSG. Šį kartą „Montpellier“ rezultatu 3:0 (0:0) pranoko „Caen“ komandą. Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, o jų autoriais tapo Karimas Aitas Fana, Souleymane‘as Camara ir Olivieras Giroudas.