Pirmąjį rungtynių įvartį šeimininkai pelnė jau 10-ą minutę, kuomet pasižymėjo Jeremy Menezas.

Antrame kėlinyje 63-ią minutę raudoną kortelę gavo „Nice“ žaidėjas Davidas Ospina, oteisėjas paskyrė 11 metrų metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Zlatanas Ibrahimovičius.

Tašką šiose rungtynėse padėjo Clementas Chantome, 88-ą minutę pelnęs jau trečią komandos įvartį. PSG lai,ėjo rezultatu 3:0 ir padidino atotrūkį nuo antroje vietoje esančios „Marseille“ komandos jau iki 9 taškų..

Kitose rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu iškovojo ir bent trumpam į 5-ą vietą turnyre pakilo „Lille“ komanda, kuri svečiuose paskutinėmis rungtynių minutėmis rezultatu 2:1 įveikė „Bastia“ klubą.

Šeimininkai 47-ą rungtynių minutę išsiveržė į priekį, po Wahbi Khazri pelnyto įvarčio.

Tačiau 85-ą ir 90-ą minutę tiksliais smūgiais pasižymėjo Lucasas Digne ir Marko Basas ir padėjo savo komandai iškovoti tris taškus.

Visi rezultatai:

Bastia 1 - 2 Lille
47' [1 - 0] Wahbi Khazri
85' [1 - 1] Lucas Digne
90' [1 - 2] Marko Basa

Toulouse 0 - 1 Lorient
78' [0 - 1] Jeremie Aliadiere

Sochaux 2 - 2 Bordeaux
34' [1 - 0] Ryad Boudebouz (iš 11 metrų baudinio)
51' [1 - 1] Ferreira Filho Mariano
64' [2 - 1] Cedric Bakambu
78' [2 - 2] Cheick Diabete

Reims 0 - 1 Valenciennes
57' [0 - 1] Gregory Pujol

Nancy 3 - 1 Evian Thonon Gaillard
21' [1 - 0] Paul Alo´o Efoulou
34' [1 - 1] Saber Khelifa
65' [2 - 1] Benjamin Moukannjo
81' [3 - 1] Benjamin Moukannjo

Paris Saint Germain 3 - 0 Nice
10' [1 - 0] Jeremy Menez
65' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 metrų baudinio)
88' [3 - 0] Clement Chantome