Lietuvėms prastai prasidėjo susitikimas ir jau 19-ąją rungtynių minutę turėjo dviejų įvarčių deficitą. Abu įvarčius varžovėms pelnė Teona Bakradze.

Visgi merginos greitai atsitiesė ir po dviejų žaidimo minučių Ugnė Lazdauskaitė sušvelnino deficitą (1:2).

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo antrąjį kėlinį, o tai virto išlyginamuoju įvarčiu 59-ąją rungtynių minutę, kurį pelnė komandos puolėja Rimantė Jonušaitė.

Lietuvės toliau kūrėsi momentus prie varžovių vartų, bet trečiojo bei pergalingo įvarčio pasiekti nepavyko.

Tai buvo pirmosios atrankos rungtynės. Sekančias rungtynes lietuvės žais Balandžio 9 dieną, Vilniuje, LFF stadione, kur priims Kipro rinktinę.

Be minėtų komandų grupėje rungtyniauja ir Baltarusija.