Pastarąjį kartą pergalę „Premier“ lygoje „Liverpool“ šventė paskutinę vasaros dieną, kai išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino LondonoTottenham Hotspur“ komandą. Rugsėjo mėnesį Liverpulio ekipa du kartus pralaimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Šeimininkus į priekį pačioje pirmo kėlinio pabaigoje išvedė komandos naujokas Adamas Lallana, pasižymėjęs po Jordano Hendersono perdavimo.

Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių suklydus teisėjui „West Bromwich Albion“ ekipa rezultatą išlygino. Liverpulio futbolininkas prasižengė šalia baudos aikštelės, tačiau mačo arbitras paskyrė 11 m baudinį, kurį realizavo Saido Berahino.

61-ą min. pergalingą įvartį pelnė prieš tai rezultatyvų perdavimą atlikęs J. Hendersonas.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse nelengvą pergalę iškovojo čempionas „Manchester City“ klubas. Mančesterio komanda Birmingeme rezultatu 2:0 įveikė vietos „Aston Villa“ ekipą ir pakilo į antrą vietą.

Šeimininkai laikėsi beveik visą mačą, tačiau subyrėjo per paskutines dešimt minučių. 82 min. pirmą įvartį pelnė Yaya Toure, o 88 min. pergalę įtvirtino Sergio Aguero.

„Liverpool“ 2-1 „West Bromwich Albion“

45' [1-0] Adam Lallana
56' [1-1] Saido Berahino (iš 11 m baudinio)
61' [2-1] Jordan Henderson

„Hull City“ 2-0 „Crystal Palace“

61' [1-0] Mohamed Diame
89' [2-0] Nikica Jelavic

„Leicester City“ 2-2 „Burnley“

34' [1-0] Jeffrey Schlupp
39' [1-1] Michael Kightly
41' [2-1] Riyad Mahrez
90' [2-2] Ross Wallace

„Sunderland“ 3-1 „Stoke City“

4' [1-0] Connor Wickham
15' [1-1] Charlie Adam
23' [2-1] Steven Fletcher
79' [3-1] Steven Fletcher

„Swansea City“ 2-2 „Newcastle United“

17' [1-0] Wilfried Bony
43' [1-1] Papiss Cisse
50' [2-1] Wayne Routledge
75' [2-2] Papiss Cisse

„Aston Villa“ 0-2 „Manchester City“

82' [0-1] Yaya Toure
88' [0-2] Sergio Aguero