Beje, visą antrą kėlinį svečiai iš Šveicarijos žaidė be pašalinto iš aikštės Marcelo Diazo (45 min.), o susitikimo pabaigoje Romanas Širokovas (86 min.) nerealizavo į svečių vartus skirto 11 metrų baudinio.

Kitame susitikime Kazanės „Rubin“ klubas Maskvoje jėgas išbandė su Valensijos „Levante“ futbolininkais. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 0:0. Pirma abiejų šių komandų akistata Ispanijoje taip pat baigėsi be įvarčių 0:0, todėl teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką sėkmė lydėjo Totorijos atstovus, kurie pasiekė du galutinę pergalę lėmusius įvarčius - 2:0. Pasižymėjo Salomonas Rondonas 100-ąją ir Vladimiras Diadunas 112-ą minutėmis.

Giedrius Arlauskis liko Kazanės ekipos atsargoje.

Dar dramatiškiau klostėsi rungtynės Milane, kur vietos „Inter“ klubas panaikino trijų įvarčių deficitą dvikovoje su Londono „Tottenham“ komanda. Po Antonio Cassano (20-ą min.) ir Rodrigo Palacio (52-ą min.) įvarčių į varžovų vartus bei Williamo Gallas (75-ą min.) įvarčio į savo vartus, italai panaikino priešininkų iš Anglijos persvarą (3:0).

Pratęsimo metu „Tottenham“ ekipą išgelbėjo Emmanuelio Adebayoro tikslus smūgis (96-ą min.), po kurio santykis vėl pakrypo svečių naudai (3:1). Tiesa, 110-ą minutę Ricardo Alvarezas įmušė ketvirtą įvartį (4:1), bet „Inter“ futbolininkams pasiekti taip reikalingo penkto įvarčio pritrūko ir jėgų, ir laiko.

Londono komanda į kitą etapą keliauja tik dėka svečiuose pelnyto įvarčio.

„Zenit“ 1 - 0 „Basel“*** (pirmas mačas - 0:2, bendras - 1:2);

30' Axel Witsel [1 - 0]

45' Marcelo Diaz („Basel“) - raudona kortelė
86' Roman Širokov („Zenit“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Rubin“*** 2 - 0 „Levante“, - po pratęsimo. (Pirmas mačas - 0:0, pagrindinis laikas - 0:0, pratęsimas - 2:0, bendras - 2:0).

100' Salomon Rondon [1 - 0]
112' Vladimir Diadun [2 - 0]

Milano „Inter“ 4 - 1 Londono „Tottenham“***, - po pratęsimo. (Pirmas mačas - 0:3, antro mačo pagrindinis laikas - 3:0, pratęsimas - 1:1, bendras - 4:4. Anglai pateko į kitą etapą dėka svečiuose įmušto įvarčio).

20' Antonio Cassano [1 - 0]
52' Rodrigo Palacio [2 - 0]
75' William Gallas [3 - 0] („Tottenham“, į savo vartus)
96' Emmanuel Adebayor [3 - 1]
110' Ricardo Alvarez [4 - 1]

*** - žvaigždutėmis pažymėtos komandos pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtadienio vakarą vyksta dar penkerios revanšinės aštuntfinalio rungtynės.

2012-2013 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas gegužės 15-ą dieną paaiškės Amsterdame (Olandija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)