Ketvirtojo turo mače vokiečio Rogerio Schmidto auklėtiniai namie 4:1 įveikė „SV Grodig“ klubą ir iškovojo trečią pergalę. Įdomu tai, kad visos jos pasiektos triuškinančiai - prieš tai dvejos rungtynės laimėtos vienodu rezultatu 5:1. Tokiu skirtumu buvo pažemintos „Wiener Neustadt“ ir Vienos „Austria“ komandos. Tiesa, viena dvikova prieš Insbruko „Wacker“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

„SV Grodig“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas sezone po tokio paties kaip „Red Bull“ sėkmingo starto. Svečiai šeštadienio vakarą sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį po D. Elsnego įvarčio, tačiau po pertraukos „Red Bull“ futbolininkai įrodė turį gerokai labiau suderintą taikiklį nei Poznanės „Lech“ ir pelnė keturis įvarčius.

Iki pirmojo mačo su „Žalgiriu“, kuris rugpjūčio 22 dieną vyks Zalcburge, „Red Bull“ sužais dar vienerias rungtynes išvykoje prieš Graco „Sturm“.

Rungtynės:

Zalcburgo „Red Bull“ 4 - 1 „SV Grodig“
39' [0 - 1] D. Elsneg
51' [1 - 1] M. Hinteregger
66' [2 - 1] A. Silva
83' [3 - 1] V. Berisha
90' [4 - 1] J. Soriano
76' iš aikštės pašalintas T.Zundel ("Grodig")

„Red Bull“: P. Gulacsi; A. Ramalho, A.Ulmer, F. Klein, M. Hinteregger; S. Mane, S. Ilsanker, K. Kampl (86' M. Meilinger), J. Jantscher (46' S. Hierlander); Alan (68' V. Berisha), J. Soriano;

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)