Azerbaidžano sostinėje Baku Sahibo Mammadovo auklėtiniai pirmoje dvikovoje 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) susitvarkė su Maltos ekipa.

Grupėje lietuviams dar teks susiremti su Švedijos bei Čekijos rinktinėmis. Į kitą etapą pateks dviejų preliminaraus atrankos etapo grupių nugalėtojai bei viena geriausia antrą vietą užėmusi ekipa.

Pirmame kėlinyje pasižymėti nepavyko nė vienai komandai, tačiau lietuviai smogė iškart po pirmosios pertraukos, kai tiksliai smūgiavo Audrius Plytnikas.

Pačioje kėlinio pabaigooje lietuvių situacija tapo dar geresnė, kai įvartį įmušė Viktoras Bartosevič. Po jo smūgio lietuviai atitrūko jau 2:0.

Pergalę lietuviai įtvirtino trečio kėlinuko pradžioje – tąsyk tiksliai mušė ir savo įvarčių sąskaitą atsidarė Paulius Giedraitis. Per likusį laiką lietuviai sau problemų neprisidarė ir pasirodymą atrankoje pradėjo pergalingai.

Kitose grupės rungtynėse Čekijos ekipa 3:1 nugalėjo švedus.

Būtent su švedais lietuviai susitiks pirmadienio vakarą, antradienį laukia rungtynės su Čekija.