Kijeve smarkiai sningant kiek tvirčiau jautėsi šeimininkai, kuriems buvo būtina pergalė.

Prie sėkmės dėl politinės padėties Donecke negalinčius rungtyniauti „Šachtar“ futbolininkus priartino puolėjo iš Brazilijos Junioro Moraeso taiklus smūgis 22-ą minutę.

Daug progų permirkusioje aikštėje neturėjo nei viena, nei kita komanda, bet „Olympique“ išsigelbėjimas atėjo 65-ą minutę. Po Memphio Depay perdavimo preciziškai tiksliai į viršutinį vartų kamputį pataikė Nabilis Fekiras.

Prancūzai finišavo antroje F grupės vietoje, o ukrainiečiai liko treti ir turės tenkintis UEFA Europos lygos atkrintamosiomis varžybomis.

Kitose pogrupio rungtynėse lyderiai „Manchester City“ (Anglija) namuose po Leroy Sane dublio 2:1 nugalėjo autsaiderius „Hoffenheim“ (Vokietija).

Karštas mūšis virė dėl pirmos vietos E grupėje: vien per antrą kėlinį įmušti penki įvarčiai ir pašalinti du žaidėjai.

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) svečiuose pirmi išsiveržė į priekį, kuomet pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Sužaidus valandą Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) po gražios kombinacijos atsakė Dušano Tadičiaus taikliu smūgiu.

Abu įvarčių autoriai netrukus realizavo 11 m baudinius, o iš aikštės už grubias pražangas buvo išvaryti Maximilianas Woberis („Ajax“) ir Thomasas Mulleris („Bayern“).

Paskutinę pagrindinio laiko minutę svečiams pranašumą vėl suteikė traumų kamuojamas Kingsley Comanas, bet tai dar nebuvo pabaiga. Teisėjui pridėjus 7 minutes, dar kartą išlyginti rezultatą „Ajax“ padėjo bavarų gynėjas Niklasas Sule, nukreipęs kamuolį į savo vartus.

Vis dėlto lygiosios tenkino „Bayern“, kuris apgynė grupės lyderio poziciją.

Kelialapius į aštuntfinalį anksčiau taip pat užsitikrino Turino „Juventus“ (Italija) ir „Manchester United“ (Anglija) klubai, kurie abu pralaimėjo paskutinio turo rungtynes.

Į atkrintamąsias varžybas pateko po dvi geriausias grupių komandas. Trečiąsias vietas užėmusios ekipos kovos Europos lygoje.

Čempionų lygos aštuntfinalių burtai bus traukiami kitą pirmadienį.

UEFA Čempionų lygos trečiadienio rungtynės:

E grupė

Amsterdamo „Ajax“ 3 – 3 Miuncheno „Bayern“

13' [0 – 1] R. Lewandowskis
61' [1 – 1] D. Tadičius
67' pašalintas M. Woberis („Ajax“)
75' pašalintas T. Mulleris („Bayern“)
82' [2 – 1] D. Tadičius
87' [2 – 2] R. Lewandowskis
90' [2 – 3] K. Comanas
90+5' [3 – 3] N. Sule (į savo vartus)

„Benfica“ 1 – 0 Atėnų AEK

87' pašalintas K. Galanopoulos (AEK)
88' [1 – 0] A. Grimaldo

Lentelė
(rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)

F grupė

„Manchester City“ 2 – 1 „Hoffenheim“

16' [0 – 1] A. Kramaričius (11 m)
45' [1 – 1] L. Sane
61' [2 – 1] L. Sane

Donecko „Šachtar“ 1 – 1 „Lyon“

22' [1 – 0] J. Moraesas
65' [1 – 1] N. Fekiras

Lentelė

G grupė

Madrido „Real“ 0 – 3 Maskvos CSKA

37' [0 – 1] F. Čalovas
43' [0 – 2] G. Šenikovas
73' [0 – 3] A. Sigurdssonas

„Viktoria Plzen“ 2 – 1 „Roma“

62' [1 – 0] J. Kovarikas
68' [1 – 1] C. Underis
72' [2 – 1] T. Chory

Lentelė

H grupė

Berno „Young Boys“ 2 – 1 Turino „Juventus“

30' [1 – 0] G. Hoarau (11 m)
68' [2 – 0] G. Hoarau
80' [2 – 1] P. Dybala

„Valencia“ 2 – 1 „Manchester United“

17' [1 – 0] C. Soleris
47' [2 – 0] P. Jonesas (į savo vartus)
87' [2 – 1] M. Rashfordas