Aiškia pirmojo pusfinalio favorite laikyta PSG komanda jau pačioje rungtynių pradžioje užgulė varžovų vartus, 6-ą min. puikią progą turėjo Neymaras – po brazilo smūgio kamuolys pataikė į „Leipzig“ vartų virpstą.

Į priekį Paryžiaus komanda išsiveržė 13-ą min. Neymaras uždirbo baudos smūgį, o jį preciziškai realizavo Angelis Di Maria, atlikdamas perdavimą Marquinhosui. Pastarasis galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Dar kartą Vokietijos klubo vartų virpstą Neymaras sudrebino 35-ą min., o po brazilo perdavimo 42-ą min. įvarčiu pasižymėjo A. Di Maria. Po pirmojo kėlinio PSG pirmavo 2:0.

Po pertraukos „Leipzig“ mėgino atkurti intrigą ir sukūrė kelias pavojingas progas, tačiau vokiečių ekipos viltis užgesino trečias Thomo Tuchelio auklėtinių įvartis.

56-ą min. po sumaišties prie Leipcigo ekipos vartų Juanas Bernatas galva padidino Paryžiaus komandos pranašumą iki 3:0. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko.

Čempionų lygos ketvirtfinalyje 2:1 Madrido „Atletico“ klubą palaužusių „Leipzig“ futbolininkų įspūdingas žygis baigėsi, o PSG tapo pirmuoju prancūzų klubu nuo 2004 metų žengusiu į finalą.

Angelis Di Maria

2004 metais prancūzų „Monaco“ klubas Čempionų lygos finale 0:3 nusileido portugalų „Porto“ futbolininkams.

Antrajame pusfinalyje trečiadienį žais Liono „Olympique“ ir Miuncheno „Bayern“.

„Leipzig“ 0 – 3 PSG

13' [0 – 1] Marquinhos

42' [0 – 2] Angelis Di Maria

56' [0 – 3] Juanas Bernatas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)