„Augsburg“ laikėsi beveik valandą, tačiau tuomet nestringantis „Bayern“ mechanizmas pratrūko - per 13 minučių Miuncheno futbolininkai varžovams atseikėjo net keturis įvarčius.

58 min. pirmas varžovų gynybą pralaužė Mehdi Benatia, dar po minutės pasižymėjo Arjenas Robbenas. 68 min. varžovų vartininką nuginklavo Robertas Lewandowskis, o 71 min. šeimininkų triuškinimą užbaigė antrą kartą kamuolį į vartus pasiuntęs A. Robbenas.

Jau devintą pralaimėjimą 15-ose Vokietijos čempionato rungtynėse patyrė vicečempionas Dortmundo „Borussia“ klubas, išvykoje 0:1 turėjęs pripažinti Berlyno „Hertha“ futbolininkų pranašumą. Vienintelį mačo įvartį 40 min. pelnė Julianas Schieberis.

Po šio pralaimėjimo „Borussia“ klubas vėl smuktelėjo į iškritimo iš „Bundesligos“ zoną.

„Augsburg“ 0-4 „Bayern Munich“

58' [0-1] Mehdi Benatia
59' [0-2] Arjen Robben
68' [0-3] Robert Lewandowski
71' [0-4] Arjen Robben

„Freiburg“ 0-0 „Hamburger SV“

3' Vladimir Darida („Freiburg“) nerealizavo 11 m baudinio

„Hertha Berlin“ 1-0 „Borussia Dortmund“

40' [1-0] Julian Schieber

„Schalke 04“ 1-2 „FC Cologne“

47' [0-1] Anthony Ujah
67' [0-2] Matthias Lehmann (iš 11 m baudinio)
85' [1-2] Leroy Sane

„Werder Bremen“ 3-3 „Hannover 96“

12' [0-1] Lars Stindl
36' [1-1] Zlatko Junuzovic
56' [2-1] Melvyn Lorenzen
62' [2-2] Joselu
64' [2-3] Hiroshi Kiyotake
89' [3-3] Davie Selke

„Mainz 05“ 1 - 1 „VfB Stuttgart“

36' [1-0] Johannes Geis
72' [1-1] Filip Kostic