„Milan“ ekipa, praeitą turą rezultatu 5:1 sutriuškinusi „Lazio“ ekipą ir, atrodė, jau sugebėjusi atrasti savo formą, šį turą dar kartą nuvylė savo gerbėjus, namuose nusileidusi „Empoli“ klubui 0:1. Rungtynių didvyriu tapo Luca Saudati, 55-ą minutę galva pasiuntęs Francesco Marianini skersuotą kamuolį į Dida saugomus vartus.

Alessandro Del Piero puikiai atšventė naujo kontrakto pasirašymą su „Juventus“, pelnydamas klubui pergalingą įvartį rungtynėse su „Genoa“, kurios taip ir baigėsi rezultatu 1:0. Italas 36-ą minutę koja pasiuntė Pavelo Nedvedo skersuotą kamuolį į vartus, įrodydamas, kad Turino klubas nesuklydo, pratesęs sutartį su komandos senbuviu.

Sekmadienio rungtynių statistika:

„Milan“ 0 – 1 „Empoli“

55‘ [0 – 1] Luca Saudati

„Juventus“ 1 – 0 „Genoa“

36‘ [1 – 0] Alessandro Del Piero

90‘ iš aikštės išvarytas Pavel Nedved („Juventus“)

„Fiorentina“ 3 – 0 „Siena“

16‘ [1 – 0] Giampaolo Pazzini

31` [2 – 0] Adrian Mutu

71` [3 – 0] Christian Vieri

„Atalanta“ 2 – 2 „Torino“

45‘ [1 – 0] Adriano Ferreira Pinto

67‘ [2 – 0] Cristiano Doni (11m)

75‘ [2 – 1] Nicola Ventola

87‘ [2 – 2] Marco Motta

67‘ iš aikštės išvarytas Cesare Natali („Torino“)

46‘ [1 – 1] Alessandro Matri

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)