C grupės antro turo rungtynėse antras pergales iš eilės iškovojo Venesuelos ir Meksikos rinktinės, kurios abi jau užsitikrino kelialapius į atkrintamas varžybas – ketvirtfinalį – ir paskutiniame ture žais tarpusavyje dėl pirmos vietos. Urugvajus ir Jamaika kovos dėl nieko nelemenčios trečios pozicijos.

Venesuela 1:0 (1:0) įveikė Urugvajų. Vienintelį ir pergalingą įvartį 36-ą minutę pelnė Jose Rondonas. Urugvajiečių vienas lyderių Luisas Suarezas liko atsargoje ir tuo buvo labai nepatenkintas.

Kitame grupės susitikime Meksika 2:0 (1:0) nugalėjo Jamaiką. Meksikiečių gretose įvarčiais pasižymėjo Javieras Chicharito Hernandezas 18-ą ir Oribe Peralta 81-ą minutėmis.

Urugvajus 0 - 1 Venesuela

36' Jose Rondon [0 - 1]

Meksika 2 - 0 Jamaika

18' Javier Chicharito Hernandez [1 - 0]
81' Oribe Peralta [2 - 0]