Svečiai atsilaikė vieną kėlinį, tačiau antroje mačo pusėje pasipriešinti rungtynių favoritams nesugebėjo. 50 ir 63 min. du kartus kamuolį į vartus siuntė Andre-Pierre'as Gignacas, o pačioje susitikimo pabaigoje, ketvirtą teisėjo pridėto laiko minutę, pasižymėjo Romainas Alessandrini.

Tai ketvirtą iš eilės Marselio „Olympique“ klubo pergalė Prancūzijos futbolo čempionate.

„Nantes“ ekipa namuose rezultatu 2:1 nugalėjo „Nice“ komandą ir turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą. Rezultatyvus mačas vyko Tulūzoje, kur čempionato vidutiniokių „Toulouse“ ir „Caen“ komandų dvikova baigėsi rezultatu 3:3.

„Marseille“ 3–0 „Rennes“

50' [1-0] Andre-Pierre Gignac
63' [2-0] Andre-Pierre Gignac
90' [3-0] Romain Alessandrini

„Nantes“ 2–1 „Nice“

9' [1-0] Jordan Amavi (į savus vartus)
43' [2-0] Itay Shechter
70' [2-1] Jordan Amavi

„Lorient“ 0–1 „Reims“

72' [0-1] Benjamin Moukandjo

„Metz“ 3–1 „Bastia“

14' [1-0] Sergey Krivets
42' [1-1] Floyd Ayite
64' [2-1] Guido Milan
74' [3-1] Juan Falcon

„Toulouse“ 3 – 3 „Caen“

7' [0-1] Florian Raspentino
21' [1-1] Wissam Ben Yedder (iš 11 m baudinio)
76' [1-2] Lenny Nangis
83' [2-2] Adrien Regattin (iš 11 m baudinio)
86' [2-3] Jean Calve
87' [3-3] Pavle Ninkov