Rungtynėms prasidėjus Marselyje pūtė labai smarkus vėjas, tačiau tai nesutrukdė, nei vienai nei kitai komandai.

Pirmieji savo progas išnaudojo šeimininkai - praėjus 14 minučių, po puikaus Joey Bartono perdavimo iš 20 metrų, Andre Ayew pasižymėjo įvarčiu galva.

Neilgai pirmavusiems Marselio futbolininkams savo sugebėjimus parodė ir Montpeljė miesto komandos puolėjas Emanuelis Herrera, kuris po Johno Utakos rezultatyvaus perdavimo, nesuklydo vienas prieš vartininką bei išlygino rezultatą. Po pirmo kėlinio rezultatas švieslentėje rodė skaičius 1:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Montpellier“ spurtu. Savo progą pavyko išnaudoti J. Utakai, kuris 56 minute persvėrė rezultatą.

Atrodė, jog varžybos baigsis šalies čempionų pergale, bet viskas apsivertė aukštyn kojom – po A. Ayew perdavimo, jaunesnysis brolis Jordanas išlygino rezultatą.

„Marseille“ ir toliau įrodinėjo, kad jie norėjo šios pergalės – 90 minutę nesugebėjęs išmušti kamuolio iš baudos aikštelės Danielis Congre atliko netyčinį perdavimą Andre-Pierre Gignacui, kuris smarkiu smūgiu nuginklavo Geoffrey Jourdreną. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Marseille“ klubas rezultatu 3:2.

Kiek ankščiau įvykusiose varžybose pergalę šventė „Sochaux“ klubas, kuris minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Reims“ komandą. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo Loicas Poujolis.