24 min. „Manchester City“ į priekį išvedė Sergio Aguero – 1:0. Svečių situacija komplikavosi 37 min., kai raudoną kortelę prieš save išvydo Sadio Mane.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkų persvarą padidino Gabrielis Jesus (2:0). Po pertraukos dominavę „miestiečiai“ nepaliko vilčių Jurgeno Kloppo vadovaujamai ekipai.

Darkart įvartį pelnė G. Jesus (53'), mačo pabaigoje dubliu pasižymėjo Leroy Sane (77', 90').

Verta pažymėti, kad „Manchester City“ ekipa penkių įvarčių į „Liverpool“ vartus nebuvo įmušusi nuo 1937-ųjų, tačiau tada „miestiečiai“ pergalę šventė 5:1.

Be to, į rekordinių įrašų gretas įtrauktas argentinietis Sergio Aguero. Jis tapo daugiausiai įvarčių įmušusiu ne europiečiu „Premier“ lygos istorijoje, 124-uoju smūgiu aplenkęs Dwightą Yorke'ą.

Netrūko įvarčių ir kituose stadionuose. „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“ savo varžovus sutriuškino vienodais rezultatais 3:0, „Chelsea“ išvykoje 2:1 palaužė „Leicester City“ futbolininkus.

Paskutiniame „Premier“ lygos šeštadienio mače „Stoke City“ namuose 2:2 išsiskyrė su „Manchester United“. Šeimininkus 43 min. į priekį išvedė Ericas Maxim Choupo-Motingas, bet dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

Po pertraukos 58 min. Romelu Lukaku išvedė „Raudonuosius velnius“ į priekį, bet 63 min. rezultatą išlygino Ericas Maxim Choupo-Motingas – 2:2.

Rezultatas

24 min. [1:0] Sergio Aguero

37 min. – raudona kortelė, Sadio Mane („Liverpool“)

45 min. [2:0] Gabrielis Jesus

53 min. [3:0] Gabrielis Jesus

77 min. [4:0] Leroy Sane

90 min. [5:0] Leroy Sane

„Arsenal“ 3 – 0 „AFC Bournemouth“

6 min. [0:1] Danielis Welbeckas

27 min. [0:2] Alexandre Lacazette

50 min. [0:3] Danny Welbeckas

„Brighton & Hove Albion“ 3 – 1 „West Bromwich Albion“

45 min. [1:0] Pascal Gross

48 min. [2:0] Pascal Gross

63 min. [3:0] Tommer Hemed

78 min. [3:1] Jamesas Morrisonas

„Everton“ 0 – 3 „Tottenham Hotspur“

28 min. [0:1] Harry Kane

42 min. [0:2] Christianas Eriksenas

46 min. [0:3] Harry Kane

„Leicester City“ 1 – 2 „Chelsea“

41 min. [0:1] Alvaro Morato

50 min. [0:2] N'Golo Kante

62 min. [1:2] Jamie Vardy (11 m baudinys)

„Southampton“ 0 – 2 „Watford“

38 min. [0:1] Abdoulaye Doucoure

66 min. [0:2] Daryl Janmaat

„Stoke City“ 2 – 2 „Manchester United“

43 min. [1:0] Ericas Maxim Choupo-Motingas

45 min. [1:1] Marcusas Rashfordas

58 min. [1:2] Romelu Lukaku

63 min. [2:2] Ericas Maxim Choupo-Motingas

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įv., praleisti įv., įvarčių santykiai, taškai):