Theo Walcottas jau 5 min. Londono „Arsenal“ išvedė į priekį ir svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0.

Tačiau antrajame kėlinyje aikštės šeimininkų gretose rezultatą išlygino Leroy Sane'as.

„Manchester City“ pergalę 72 min. lėmė Raheemo Sterlingo įvartis. Mančesterio klubas iškovojo 11-ąją pergalę ir su 36 taškais užima 2-tą vietą.

Londono „Arsenal“ smuktelėjo į 4-tą poziciją (34 taškai).

Panašiu scenarijumi mačas klostėsi tarp namuose žaidusių „Tottenham Hotspur“ futbolininkų ir „Burnley“ ekipos. Pastaroji pirmavo po 22 min. pelnyto Ashley Barneso įvarčio, tačiau persvara džiaugėsi neilgai. Po penkių minučių Dele Alli rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje Danny Rose'as išplėšė pergalę šeimininkams.

„AFC Bournemouth“ namuose 1:0 pirmavo prieš „Southampton“ futbolininkus, tačiau permainingame mače tris taškus iškovojo svečiai, o jų pergalę 85 min. įtvirtino nuostabų įvartį į viršutinį vartų kampą pelnęs Jay Rodriguezas.

„Premier“ lygos sekmadienio 17-ojo turo rezultatai:

„Manchester City“ 2 – 1 „Arsenal“

5 min. [0-1] Theo Walcottas

47 min. [1-1] Leroy Sane

71 min. [2-1] Raheemas Sterlingas

„Tottenham Hotspur“ 2 – 1 „Burnley“

22 min. [0-1] Ashley Barnesas

27 min. [1-1] Dele Alli

71 min. [2-1] Danny Rose'as

AFC Bournemouth“ 1 – 3 „Southampton“

6 min. [1-0] Nathanas Ake

14 min. [1-1] Ryanas Bertrandas

48 min. [1-2] Jay Rodriguezas

85 min. [1-3] Jay Rodriguezas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)