Pirmieji šiame mače į priekį 60-ą minutę išsiveržė svečiai iš Londono, kuomet kamuolį į vartininko Joe Harto ginamus vartus pasiuntė „Chelsea“ komandos centro gynėjas Gary's Cahillas.

„Manchester City“ žaidėjai po praleisto įvarčio nesutriko ir mėgino rezultatą išlyginti. Tai Roberto Mancini auklėtiniams pavyko padaryti 78-ą minutę, kai buvo skirtas 11 metrų baudinys į svečių vartus. Jį realizavo Sergio Aguero - 1:1.

86-ą minutę šeimininkai sugebėjo ir persverti rezultatą savo naudai. Šį kartą po ilgos pertraukos į „Manchester City” sudėtį vėl sugrįžęs Carlosas Tevezas perdavė kamuolį komandos draugui Samirui Nasri, kuris nepaliko jokių šansų „Chelsea“ vartininkui Petrui Čechui.

„Manchester City“ klubas iškovojo labai svarbią pergalę kovoje dėl titulo ir sumažino atsilikimą nuo „Manchester United“ ekipos iki vieno taško.

Tuo metu kitose rungtynėse FC „Liverpool“ klubas, pirmavęs dviejų įvarčių persvara, pačioje dvikovos pabaigoje sugebėjo praleisti tris įvarčius ir pralaimėti 2:3.

Sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ vyrai, kurie svečiuose susitiko su Liverpulio „Everton“ komanda - 1:0 (1:0). Vienintelį mačo įvartį 8-ą minutę pelnė gynėjas Thomas Vermaelenas.

Visi rezultatai:

„Manchester City“ 2 - 1 „Chelsea“
60' [0 - 1] Gary Cahill
78' [1 - 1] Sergio Aguero (11 m)
86' [2 - 1] Samir Nasri

„Queens Park Rangers“ 3 - 2 FC „Liverpool“
54' [0 - 1] Sebastian Coates
72' [0 - 2] Dirk Kuyt
77' [1 - 2] Shaun Derry
86' [2 - 2] Djibril Cisse
90' [3 - 2] Jamie Mackie

„Everton“ 0 - 1 „Arsenal“
8' [0 - 1] Thomas Vermaelen

„Tottenham“ 1 - 1 „Stoke City“
75' [0 - 1] Cameron Jerome
90' [1 - 1] Rafael van der Vaart.