Atkakli „Lokomotyvo“ ir „Auskos“ dvikova baigėsi lygiosiomis

„Lokomotyvo“ ir „Auskos“ susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0).
Nuo pat pirmų rungtynių minučių aikštelėje vyravo aktyvus ir atkaklus žaidimas. „Auskos“ ekipa parodė gerai atliktus namų darbus. „Lokomotyvui“ sunkiai sekėsi rasti progų realizuoti atakas. Visgi 12–ą rungtynių minutę po gražios „Lokomotyvo“ atakos, kuomet Justas Gulbinas atliko rezultatyvų perdavimą Tomui Sirevičiui, „Lokomotyvo“ ekipa išsiveržė į priekį 1:0. Dar po keleto akimirkų 16–ą rungtynių minutę, įvarčiu pavyko pasižymėti Giedriui Barevičiui, po kurio „Lokomotyvas“ išsiveržė į priekį rezultatu 2:0.

Antrame kėlinyje 22–ą rungtynių minutę savo įvarčių sąskaitą atidarė „Auskos“ ekipa, kuomet po sėkmingo Ričardo Padegimo perdavimo Dominykui Grižui, buvo pelnytas pirmas įvartis 1:2. 34–ą rungtynių minutę po dar vieno rezultatyvaus Ričardo Padegimo perdavimo, Virginijui Miknevičiui pavyko pelnyti antrą komandos įvardį bei išlyginti rezultatą – 2:2. 35–ą rungtynių minutę „Lokomotyvo“ puolėjas Vaidas Garšvinskas buvo įspėtas geltona kortele, o dar po keleto akimirkų geltona kortele buvo įspėtas ir „Auskos“ žaidėjas Virginijus Miknevičius. Nors abi komandos lygiosiomis patenkintos nebuvo ir iki paskutinės minutės siekė realizuoti atakas, visgi rezultato nei vienai, nei kitai ekipai pakeisti nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0).

Po įvarčių lietaus – užtikrinta „Baltijos“ pergalė svečiuose

Kauno Sporto halėje vykusiame susitikime tarp Kauno LSU „Atleto“ ir Panevėžio „Baltijos“ savo pranašumą rezultatu 8:0 (2:0) įrodė Panevėžio ekipa.

Pirmą rungtynių įvartį 7–ą kėlinio minutę pelnė Tomas Nemanis (1:0). Abi komandos turėjo nemažai progų padidinti savo įvarčių sąskaitas, tačiau antro įvarčio teko laukti net iki paskutinės kėlinio minutės. Tuomet laisvo smūgio metu T. Nemaniui pavyko pelnyti antrą įvartį savo ekipai - 2:0 „Baltijos“ naudai.

Antrame kėlinyje jau 23–ią minutę dar kartą pasižymėti pavyko T. Nemaniui, po kurio įvarčio panevėžiečiai išsiveržė į priekį 3:0. Dar po keleto akimirkų Arūnas Šteinas padidino komandos įvarčių sąskaitą 4:0. 34–ą rungtynių minutę dar vieną gražų įvartį pelnė Donatas Paulauskas, po kurio rezultatas tapo 5:0. Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos panevėžiečiai surengė tikrą vartų šturmą: buvo pelnyti net trys įvarčiai, kurių autoriai Karolis Kazokaitis, Edgaras Stankevičius ir žaidžiantysis „Baltijos“ treneris – A. Šteinas. Rezultatu 8:0 (2:0) svečiuose pergalę šventė „Baltija“.

Rezultatyviose rungtynėse – „Vyčio-LG“ ir „Bekento“ lygiosios

„Vytis-LG“ savo aikštėje lygiosiomis 6:6 (2:1) sužaidė su „Bekento“ ekipa. Pirmas taikliu smūgiu pasižymėjo „Vyčio-LG“ žaidėjas Evaldas Kugys, kuris jau 4-ą minutę išvedė savo komandą į priekį (1:0). Neilgai trukus, kauniečiai savo pranašumą padidino, kai 10-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Aleksandras Jefišovas (2:0). Tačiau pirmame kėlinyje „iššovė“ ir „Bekento“ lyderis Arsenijus Buinickis, kuris 16-ą minutę sušvelnino vilniečių atsilikimą – 1:2.

Vos tik prasidėjus antram kėliniui, „Bekentas“ įjungė aukštesnę pavarą ir, sužaidus dvi minutes, Justinas Zagurskas išlygino rezultatą (2:2). 26-ą minutę antrą įvartį pelnė A. Buinickis ir išvedė vilniečius į priekį (3:2). Vos po akimirkos dar kartą pasižymėjo E. Kugys ir rezultatas vėl tapo lygus (3:3). Toliau rungtynės vyko tarsi ant sūpuoklių. 30-ą minutę „Bekentą“ į priekį vėl išvedė J. Zagurskas (4:3), tačiau tą pačią minutę „Vyčio-LG“ žaidėjas Andrius Rebždys vėl sugrąžino pusiausvyrą (4:4).

Likus žaisti šešias minutes, „Vytis-LG“ buvo priekyje, kai tikslų smūgį atliko Nerijus Kestenis (5:4). Dovanėlę „Bekentui“ padovanojo Tadas Sparnauskas, kuris 34-ą minutę įsimušė įvartį į savus vartus ir leido vilniečiams išlyginti rezultatą (5:5). 38-ą minutę antrą savo tikslią ataką surengė A. Rebždys ir išvedė „Vytį-LG“ į priekį (6:5). Ir nors atrodė, kad kauniečiai švęs pergalę, paskutinę kėlinio minutę kamuolį į vartus pasiuntė Andrejus Sokolovas - lygiosios 6:6.

„Inkaras“ nugalėjo STIHL bei išsaugojo lyderio poziciją

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centre priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje žengianti Prienų „Stihl“ komanda susitiko su čempionato lyderiais Kauno „Inkaro“ futbolininkais. Kauniečiai nugalėjo savo varžovus rezultatu 7:5 ir laikinai padidino atotrūkį nuo „Baltijos“ iki 5 taškų.

„Inkarui“ po du įvarčius pelnė Donatas Bendinskas, Audrius Juozaitis ir Nerijus Mačiulis, o vieną įmušė Marius Tamulis.

Prienų komandos gretose dukart pasižymėjo Adas Golmanas, po vieną įvartį pasiekė Edgaras Petkevičius, Aleksas Samuščenka ir Paulius Giedraitis.