Vilniečiai pirmą įvartį įmušė jau pačioje mačo pabaigoje. Ramūnas Radavičius buvo pargriautas gargždiškių baudos aikštelėje ir teisėjas Sergejus Slyva skyrė 11 metrų baudinį. 2-ą minutę C. Elliotas nuo 11 metrų žymos pasiuntė kamuolį į vartus - 1:0.

37-ą minutę po susidūrimo nukentėjo ir nugaros traumą patyrė „Bangos“ žaidėjas E. Grigaitis, kuris buvo išvežtas į ligoninę.

Antro kėlinio pabaigoje - 86-ą minutę - po keitimo aikštėje pasirodęs lenkas K. Bilinskis galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimą „Bangos“ vartų kampą ir įtvirtino „Žalgirio“ pergalę - 2:0.

Po 19-os pergalės čempionate „Žalgiris“ surinko 63-is taškus, bet užima antrą vietą turnyro lentelėje, nes turi blogesnį tarpusavio mačų su lyderiu Panevėžio „Ekranu“ balansą. Tiesa, ekraniečiai yra sužaidę dvejom rungtynėmis mažiau.

„Banga“ patyrusi 11-ą pralaimėjimą su 34-iais taškais liko šeštoje vietoje.

Du pirmus sezono tarpusavio susitikimus laimėjo „Žalgiris“ 2:1 (išvykoje) ir 2:0 (namuose), o trečios rungtynės Gargžduose baigėsi taikiai 0:0.

Rezultatas:

„Žalgiris“ 2 - 0 „Banga“

2' Calum Elliot [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
86' Kamil Bilinski [2 - 0]

„Žalgiris“: Marius Rapalis, Algis Jankauskas, Andrius Skerla, Callumas Elliotas (67' Kamilis Bilinskis), Egidijus Vaitkūnas, Georgas Freidgeimas, Luka Peričius, Paulius Janušauskas, Pavelas Komolovas (57' Mantas Kuklys), Ramūnas Radavičius ir Vaidotas Šilėnas.

„Banga“ Vitalijus Mirnyj, Andrius Jokšas, Nika Mgeladzė, Aleksandras Ivanauskas, Deividas Padaigis, Mikas Kura, Žilvinas Banys, Armando Dos Santosas (58' Serge'as Tatiefangas), Evaldas Grigaitis (40' Mantas Gudauskas, 81' Giorgijus Nikabadzė), Georgijus Alaverdašvili, Aivaras Staponka.

9Atlantas28451916 - 68-5217

Vilniaus REO klubas - 5 pergalės, 4 lygiosios, 18 pralaimėjimų, įvarčių santykis 26 - 54, įvarčių skirtumas -28, taškai 19 - pasitraukė iš čempionato.