Nugalėtojams įvarčius pelnė Nerijus Mačiulis 37-ą ir Tomas Miklinevičius 79-ą minutėmis.

Tuo metu „Dainavai“ tai buvo antra nesėkmė iš tiek pat galimų. Alytiškiai lygoje lieka paskutiniai.

Kitose rungtynėse Gargždų „Banga“ 2:0 (0:0) laimėjo prieš Tauragės „Taurą“. Įvarčius gargždiškiams pelnė Aleksandras Ivanauskas 66-ą ir Gajus Kulbis 90-ą minutėmis. „Banga“ po pirmos pergalės čempionate su 4 taškais pakilo į trečią vietą. „Tauras“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ir yra priešpaskutinis.

Trečiame mače Marijampolės „Sūduva“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Šiaulių „Šiauliais“. Marijampoliečiai iškovojo pirmą tašką A lygoje ir pakilo į šeštą vietą, o štai šiauliečiai pasiekė antras lygiąsias šį sezoną ir užimą penktą poziciją.

„Pavyko ne viskas ką planavome. Manau žiūrovams šios rungtynės turėjo patikti. Pirmu kėliniu esu daug maž patenkintas, visgi antrame žaidimas tenkino ne visiškai. Nepaisant to taškas išvykoje nėra blogai ir noriu padėkoti savo vyrams už kovą iki galo. Vietomis koją pakišdavo meistriškumo stoka. „Sūduva“ kažkuo išskirtiniu nenustebino“, – po rungtynių kalbėjo šiauliečių treneris Tomas Kančelskis.

„Kruoja“ 2 - 0 „Dainava

37' Nerijus Mačiulis [1 - 0]
79' Tomas Miklinevičius [2 - 0]

„Banga“ 2 - 0 „Tauras“

66' Aleksandras Ivanauskas [1 - 0]
90' Gajus Kulbis [2 - 0]

„Sūduva“ 0 - 0 „Šiauliai“