32-ą minutę šiauliečiai po Niko Tokičiaus smūgio pirmavo 1:0. Visgi persvara svečiai ilgai džiaugtis neleido ir 37–ą minutę Marius Kižys išlygino rezultatą 1:1.

Antrame „Šiauliai“ dar kartą išsiveržė į priekį, kuomet po Roko Gedmino reido dešiniu kraštu ir tikslaus smūgio į artimą vartų kamputį rezultatas tapo 2:1. 60-ą minutę krito trečias įvartis į „Tauro“ vartus. Šį kartą po aštraus Armino Vaskelos perdavimo nesėkmingai žaidė „Tauro“ gynėjai ir kamuolį pasiuntė į savus vartus - 3:1.

Turėdamas dviejų įvarčių deficitą „Tauras“ uždirbo retą kampinį prie šeimininkų vartų. Sėkmingai pakėlus kamuolį į baudos aikštelę kilo sumaištis ir pirmas prie kamuolio suskubo Vytautas Dragūnevičius bei sušvelnino rezultatą iki 3:2.

Visgi rungtynių baigtį galutinai išsprendė „Šiaulių“ puolėjas iš Gruzijos Georgijus Alaverdašvilis. Puolėjas pats uždirbo 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse. „Šiauliai“ šventė antrą pergalę iš eilės rezultatu 4:2.

Rezultatas:

„Šiauliai“ 4 - 2 „Tauras“

32' Niko Tokič [1 - 0]
37' Marius Kižys [1 - 1]
53' Rokas Gedminas [2 - 1]
60' Mantas Lekis [3 - 1] („Tauras“, į savo vartus)
77' Vytautas Dragūnavičius [3 - 2]
79' Georgij Alaverdašvili [4 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

„Šiauliai“: Paulius Pocius, Edvardas Pšelenskis, Deivydas Lunskis, Mantas Fridrikas (K), Leonidas Mušnikovas, Arminas Vaskela, Tautvydas Eliošius, Marko Rašo, Georgijus Alaverdašvilis, Rokas Gedminas, Niko Tokičius.

„Tauras“: Martynas Matuzas, Mantas Lėkis, Lukas Artimavičius, Marius Kižys, Julius Meištininkas, Lukas Martišauskas, Vacca Corado, Nicola Cosetini, Lukas Bielskis, Romanas Kuzinas ir Simonas Babilius.

G. Alaverdašvilis ir toliau išlieka rezultatyviausiu lygos puolėju - 7 įvarčiai per penkias rungtynes.

„Buvo nelengvos rungtynės. Bandėme žaisti dviem puolėjais ir pelnyti greitą įvartį. Planas nepasiteisino. Visgi džiugu jog antrame kėlinyje pavyko pelnyti tris įvarčius ir iškovoti pergalę. Galbūt vaikinai rungtynių pradžioje kiek perdegė savų žiūrovų akivaizdoje. Liūdina du praleisti įvarčiai ir tai byloja apie problemas su mūsų gynyba“, - po rungtynių kalbėjo „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Tomas Kančelskis.

„Buvo sunku ypač rungtynių pradžioje, bet vėliau įsivažiavome ir manau viskas stojo į savo vėžes. Smagu jog pavyko pasižymėti, pamačiau laisvą plotą artimame kampe ir pavyko pelnyti įvartį. Gerai jog pavyko laimėti ir pelnyti dar tris taškus“, – neslėpdamas džiaugsmo sakė R. Gedminas.

E.Razulio vedamas „Atlantas“ sutriuškino „Dainavą“

Evaldas Razulis pirmame kėlinyje pelnė net 4 įvarčius ir labiausiai prisidėjo prie to, kad 6-o turo rungtynes Gargždų stadione namų žaidęs Klaipėdos „Atlantas“ nepasigailėtų vienos iš turnyro autsaiderių – Alytaus „Dainavos“. Sutriuškinęs varžovus rezultatu 6:1 (4:0), uostamiesčio klubas pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą, aplenkdamas rungtynėmis mažiau sužaidusį Panevėžio „Ekraną“. Ketvirtą nesėkmę patyrusi „Dainava“ lieka aštunta.

Pirmo kėlinio pradžia nieko blogo „Dainavai“ nežadėjo, progų aikštelės šeimininkams susikurti nepavyko. Antroje kėlinio pusėje svečių gynyba ėmė braškėti. 23-ią minutę „Atlantas“ išnaudojo baudos smūgį ir po Mariaus Papšio perdavimo E. Razulis smūgiu galva pelnė pirmą savo ir komandos įvartį.

30-ą minutę Andrius Urbšys privertė suklysti tiek „Dainavos“ gynėjus, tiek vartus palikusį Aurimą Dubicką ir atliko puikų perdavimą visiškai laisvam likusiam E. Razuliui, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Kiti du įvarčiai į svečių vartus krito pačiu nepalankiausiu metu – prieš pat dvikovos pertrauką. Abu juos, 43-ią ir 45-ą minutėmis, į savo sąskaitą įsirašė nesulaikomai žaidęs E. Razulis.

Vos trijų minučių šiam „Atlanto“ puolėjui prireikė pelnyti penktam įvarčiui antrame kėlinyje. Iš aikštės gilumos sulaukęs perdavimo, jis techniškai suklaidino gynėją ir stipriu smūgiu į vartus dar kartą privertė iš vietų pakilti susirinkusius žiūrovus.

Po šio įvarčio „Atlantas“ atsipalaidavo, vis dažniau leisdamas „Dainavos“ komandai priartėti prie savųjų vartų. 55-ą minutę paguodos įvartį svečiams pelnė Martynas Biržinis, tolimu smūgiu perkėlęs kamuolį per neapdairiai vartus palikusį aikštelės šeimininkų vartininką Michailą Komorovą, kuriam tai buvo debiuto rungtynės vilkint „Atlanto“ marškinėlius.

„Dainavos“ triuškinimą 81-ą min. stipriu smūgiu iš dešinio krašto baigė M. Papšys.

Penkių įvarčių autorius E. Razulis pakilo į antrą rezultatyviausių čempionato futbolininkų sąrašo vietą.

„Atlantas“ 6 – 1 „Dainava“

23' Evaldas Razulis [1 - 0]
30' Evaldas Razulis [2 - 0]
43' Evaldas Razulis [3 - 0]
45' Evaldas Razulis [4 - 0]
48' Evaldas Razulis [5 - 0]
55' Martynas Biržinis [5 - 1]
81' Marius Papšys [6 - 1]

„Atlantas“: M. Komorovas, M. Kazlauskas, A. Jokšas, M. Papšys, K. Gnedojus, D. Navikas, A. Urbšys, M. Beneta, A. Bartkus, E. Razulis, D. Kazlauskas.

„Dainava“: A. Dubickas, A. Mikaitis, D. Padaigis, D. Gunevičius, V. Rutkauskas, R. Stankevičius, M. Biržinis, J. Morozas, A. Juchno, P. Sakalis, K. Soumaila.