Pirma rungtynių dalis nežadėjo nieko bloga klaipėdiečiams, kurie savo oponentus priėmė Gargžduose. Uostamiesčio ekipa išsiveržė į priekį 30-ą minutę, kai baudos smūgiu iš toli pasižymėjo Andrius Bartkus - 1:0.

Visgi vaizdas aikštėje pasikeitė antrame kėlinyje – po keleto bandymų, rezultatą išlygino tik pastarosiomis dienomis „Šiaulius“ papildęs gruzinas Georgijus Alverdašvilis - 1:1. Jis taip pat įvartį pasiekė baudos smūgiu.

Kai jau atrodė, kad rungtynės pasibaigs lygiosiomis, 90-ą minutę kroatas Niko Tokičius smūgiu iš arti įveikė „Atlanto“ vartininką Mantą Galdiką ir išvedė Šiaulių komandą į priekį 1:2.

Dar po kelių minučių (94-ą min.) šeimininkus nepasiruošusius užklupo tas pats gruzinas G. Alverdašvilis, kuris dar kartą nukreipė kamuolį į varžovų vartus - 1:3. „Atlantas“ prieš tai puolė lyginti rezultato, pasiuntęs į varžovų baudos aikštelę net vartininką, bet uostamiesčio komandos viltį nužudė G. Alaverdašvili, pasileidęs į kontrataką tarsi ledo ritulio rungtynėse ir įmušęs į tuščius vartus.

Rezultatas:

„Atlantas“ 1 – 3 „Šiauliai“

30‘ [1 – 0] Andrius Bartkus
67‘ [1 – 1] Georgij Alaverdašvili
90‘ [1 – 2] Niko Tokič
90+4‘ [1 – 3] Georgij Alaverdašvili

„Atlantas“: M. Galdikas, M. Kazlauskas, A. Jokšas, E. Žarskis, K. Gnedojus, D. Navikas, M. Papšys, A. Bartkus, E. Razulis (87 min. V. Trakys), D. Kazlauskas (80 min. G. Žukauskas), K. Laukžemis (74 min. Ž. Kymantas).

„Šiauliai“: P. Pocius, E. Pšelenskis, D. Lunskis, M. Fridrikas, A. Vaskela, R. Urbelis (57 min. R. Gedminas), M. Rašo, T. Eliošius (85 min. N. Tokičius), K. Gusočenka (66 min. R. Snapkauskas), L. Mušnikovas, G. Alaverdašvili.

9.Tauras30032 - 10-80

Rezultatyviausias lygos žaidėjas - 6 įvarčiai - G. Alaverdašvilis („Kruoja“-„Šiauliai“).