Pirmame kėlinyje svečiai turėjo teritorinę persvarą, tačiau nei vienai komandai sukurti kažko pavojingesnio nepavyko. Antrojoje žaidimo pusėje abi komandos rungtyniavo permainingai, tačiau abiejų komandų puolėjams trūko tikslumo.

Taigi rungtynių, o tuo pačiu ir titulo laimėtojas sprendėsi pratęsimo metu. Jau pačioje papildomo laiko pradžioje puikią progą pasižymėti turėjo "Vėtros" žaidėjas Nerijus Vasiliauskas, tačiau nesitikėjęs Tomo Kančelskio klaidos smūgiavo į "Kauno" vartininką Eduardą Kurskį.

Po keletos minučių neblogą progą turėjo kitas "Vėtros" futbolininkas Rolandas Vaineikis, tačiau irgi smūgiavo nesėkmingai – virš vartų.

Neįmuši tu – įmuša tau. Ši nerašyta futbolo taisyklė šeštadienį pasiteisino. 101-ąją minutę suklydus Žilvinui Žudžiui bei Mariui Babravičiui svečių komandos snaiperiui Ričardui Beniušiui beliko tik iš maždaug 10 metrų „sušaudyti“ „Vėtros“ vartininką Mirzą Merlanį – 1:0.

Praleidę įvartį vilniečiai nesugebėjo atsitiesti ir visiškai palūžo. Pratęsimo pabaigoje „Kaunas“ surengė dar vieną kontrataką, kurios metu prieš vieną gynyboje likusį M.Babravičių iššoko net 4 kauniečiai. Eimantas Poderis privertė prasižengti jaunąjį „Vėtros“ gynėją baudos aikštelėje ir uždirbo 11m baudinį.

Pats E.Poderis ėmėsi realizuoti baudinį, tačiau smūgiavo labai nesėkmingai ir M.Merlani baudinį atrėmė. Tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo pats veteranas ir nestipriu smūgiu padvigubino rezultatą - 2:0.

„Kaunas“ apgynė praėjusiais metais iškovotą titulą, tuo tarpu Vilniaus „Vėtra“ trečią kartą buvo priversta pralaimėti LFF taurės finalines rungtynes.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.