Gino Lettieri auklėtiniai namuose išbarstė dviejų įvarčių pranašumą ir su Orhėjaus „Milsami“ (Moldova) sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Prieš metus būtent šie moldavai užkirto kelią panevėžiečiams Konferencijų lygoje, pirmame etape laimėję bendru santykiu 2:0. Įveikti pirmą barjerą „Panevėžys“ bando trečią kartą klubo istorijoje.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės, liepos 20 d., Orhėjuje. Poros nugalėtojai kitame etape susigrums su Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis).

Panevėžiečiai puikiai pradėjo susitikimą – varžovų vartininkas baudos aikštelėje prasižengė ir buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Jovanas Čadenovičius.

Antrojo kėlinio pradžioje, 48-ąją minutę vartininką nuginklavo Ariagneris Smithas – 2:0.

Vis tik susikurtas solidus pranašumas netrukus griuvo – 51 min. į „Panevėžio“ vartus skirtas 11 m baudinys, kuriuo skirtumą sumažino Radu Ginsari.

Tas pats R. Ginsari 67 min. rezultatą ir išlygino.

Per likusį laiką „Panevėžys“ surengė kelias aštrias ir pavojingas atakas, tačiau pasiekti įvarčio nepavyko ir teko tenkintis lygiosiomis.