9 min. Madrido ekipą į priekį išvedė Karimas Benzema.

Tačiau 44 min. rezultatą išlygino Gaku Shibasakis. Po pertraukos stadione japonų klubo sirgalių džiaugsmui „Kashima Antlers“ išsiveržė į priekį: antrąkart pasižymėjo G. Shibasakis.

60 min. Cristiano Ronaldo išlygino rezultatą. Iki pagrindinio laiko daugiau nei viena ekipa nebepasižymėjo.

Pratęsime Madrido „Real“ triumfą lėmė C. Ronaldo, kuris pasižymėjo 97 min. ir 104 min.

Rungtynėse dėl trečios vietos pergalę šventė Medeljino „Atletico Nacional“ futbolininkai, kurie po baudinių serijos nugalėjo Meksiko „Club America“ ekipą.

Pagrindinis rungtynių laikas čia irgi baigėsi lygiosiomis – 2:2. Tačiau baudinių serija sėkmingiau susiklostė „Atletico Nacional“ – 4:3.

Pusfinalyje Madrido „Real“ 2:0 (1:0) įveikė Meksiko „Club America“ ekipą, „Kashima Antlers“ 3:0 sutriuškino Kolumbijos atstovus – Medeljino „Atletico Nacional“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)