Pirmasis įvartis krito jau 3-ią min., kai pasižymėjo Danielis Sturridge'as. Įgytą persvarą po 17 minučių padidino Jordanas Hendersonas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką į vartų tinklą krito dar trys įvarčiai. Per keturias minutes svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o įvarčius pelnė Jonjo Shelvey bei Wilfriedas Bony.

36-ą min. tas pats D. Sturridge'as dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant „Liverpool“ futbolininkams.

Kitos 45 minutės nebuvo tokios rezultatyvios. Rezultatą smūgiu nuo 11 metrų žymos pelnė „Swansea“ klubo puolėjas J. Bony.

74-ą min. „raudoniesiems“ galiausiai pavyko pelnyti pergalingą ir paskutinį šio susitikimo įvartį. Pergalę šeimininkams padovanojo dar kartą pasižymėjęs J. Hendersonas.

Kitose rungtynėse „Newcastle United“ komanda namuose per teisėjo pridėtą laiką 1:0 palaužė Birmingemo „Aston Villa“ klubą. Pergalę šeimininkams padovanojo Loicas Remy.

Paskutiniame dienos mače užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. „Norwich City“ futbolininkai namuose 1:0 palaužė Londono „Tottenham Hotspur“ klubą. Vienintelį mačo įvartį 47-ą min. įmušė saugas Robertas Snodgrassas.

„Liverpool“ 4–3 „Swansea“

3' [1–0] Daniel Sturridge
21' [2–0] Jordan Henderson
23' [2–1] Jonjo Shelvey
27' [2–2] Wilfried Bony
36' [3–2] Daniel Sturridge
48' [3–3] Wilfried Bony (iš 11 m baudinio)
74' [4–3] Jordan Henderson

„Newcastle“ 1–0 „Aston Villa“

90' [1–0] Loic Remy

„Norwich“ 1–0 „Tottenham“

47' [1–0] Robert Snodgrass