Tokia statistika 36-erių švedas gali puikuotis po praėjusios nakties MLS lygos rungtynių, kuriose „Galaxy“ 4:3 (1:2) namie palaužė „Orlando City“ futbolininkus, o pats Z. Ibrahomivičus po pertraukos pelnė tris įvarčius – tarp jų ir pergalingą.

Maža to, Švedijos futbolo legenda pirmajame kėlinyje atliko ir rezultatyvų perdavimą Jonathanui dos Santosui.

Po savo persikėlimo į „Galaxy“ Z. Ibrahimovičius jau tapo tikru herojumi Los Andžele, o jo atstovaujama komanda turnyro lentelėje yra tarp lyderių.

Vakarų konferencijoje „Galaxy“ užima antrąją vietą – po 21 rungtynių savo sąskaitoje turi 36 taškus.

Konferencijoje pirmauja „FC Dallas“ klubas su 42 taškais.

Rezultatyviausių žaidėjų sąraše Z. Ibrahimovičius su 15 įvarčių užima antrąją vietą. Pirmąją su 24 įvarčiais užima Rytų konferencijoje – Atlantos „United“ komandoje rungtyniaujantis venesuelietis Josephas Martinezas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)