Į priekį namuose žaidęs Romos klubas išsiveržė tik pirmo kėlinio pabaigoje, kai po Christiano Ledesma pakelto kampinio įvartį pelnė Andre Diasas 1:0.

58-ą minutę „Lazio“ padidino savo pranašumą. Tommaso Rocchi smūgiuotas kamuolys pataikė į varžovų gynėją ir rikošetu įskriejo į vartus 2:0.

„Verona“ klubas nesutriko ir jau 61-ą minutę sušvelnino rezultatą, kai įvartį galva pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Emanuele Berettoni 1:2.

Dar 13-os minučių taip pat nuo atsarginių suolo pakilęs Marco D'alessandro pabėgo nuo gynėjų ir lengvai išlygino rezultatą 2:2.

Kai atrodė, jog pagrindinis rungtynių laikas baigsis lygiosiomis ir bus žaidžiamas pratęsimas, „Lazio“ ekipa sugebėjo išplėšti pergalę. Jau per pridėtą rungtynių laiką Andersonas Hernanesas atliko puikų baudos smūgį ir nuginklavo varžovų vartų sargą 3:2.

Dabar „Lazio“ klubas turnyro ketvirtfinalyje susitiks su AC „Milan“ ir „Novara“ komandų poros nugalėtoju.