Brendano Rodgerso auklėtiniai anksti užbaigė savo pasirodymą Čempionų lygoje. Antradienio vakarą juos jau trečiame atrankos etape eliminavo Atėnų AEK futbolininkai.

Graikijos čempionai laimėjo atsakomąją dvikovą namuose 2:1. Pirmasis susitikimas prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 1:1.

AEK išsiveržė į priekį po Rodrigo Galo ir Marko Livajos taiklių smūgių. 78-ą min. Scottas Sinclairas sušvelnino skirtumą ir grąžino viltis škotams, bet dar vieno įvarčio pasiekti per likusį laiką jie nebesugebėjo.

Gausių sirgalių pajėgų visuomet palaikomas „Celtic“ dabar keliasi į Europos lygos paskutinį atrankos etapą. Pastarajame teks žaisti su „Sūduvos“ ir „Spartaks“ poros nugalėtojais. Pirmąjį mačą Latvijoje laimėjo lietuviai (1:0), atsakomoji akistata vyks ketvirtadienį, nuo 20 val.

Tuo metu AEK liko vienas žingsnis iki Čempionų lygos grupių etapo.

Savo ruožtu, „Sūduvą“ praėjusiame Čempionų lygos atrankos etape eliminavusi Belgrado „Crvena Zvezda“ išgyveno pratęsimo dramą išvykoje.

Serbai per pagrindinį laiką antrą kartą sužaidė lygiosiomis 1:1 su Trnavos „Spartak“ (Slovakija), tad prireikė papildomo pusvalandžio.

98-ą min. „Crvena Zvezda“ komandos žvaigždė Nemanja Radonjičius užbaigė gražią kombinaciją neatremiamu šūviu į vartus.

Jau per pridėtą pratęsimo laiką slovakai gavo auksinę progą išsigelbėti – teisėjas skyrė 11 m baudinį į varžovų vartus. Bet gynėjas Borisas Godalis kirto kamuolį į skersinį.

Sėkmingai prie tikslo artėja ir Baltarusijos čempionai Borisovo BATE. Pastariesiems antradienį pakako ir lygiųjų 1:1 su galingiausia Azerbaidžano komanda „Qarabag“.

Tuo metu fiasko patyrė Rusijos pirmenybių bronziniai prizininkai Maskvos „Spartak“, kurie namuose be įvarčių išsiskyrė su Salonikų PAOK. Graikams duris į kitą etapą atvėrė pergalė pirmose rungtynėse 3:2.

Antradienį rusų viltis sužlugdė puolėjo Luizo Adriano kvailystė: brazilas slapčiomis spyrė ir ranka trenkė varžovui. Teisėjas pastebėjo chuliganišką elgesį ir jau 33-ią min. paliko „Spartak“ be vieno žaidėjo.

Kijevo „Dinamo“ 2 – 0 Prahos „Slavia“ (bendras rezultatas – 3:1)
11' [1 – 0] Benjaminas Verbičius
74' [2 – 0] Artiomas Biesiedinas

Borisovo BATE 1 – 1 „Qarabag“ (2:1)
20' [1 – 0] Mirko Ivaničius
54' [1 – 1] Michelis
77' pašalintas Innocentas Emeghara („Qarabag“)

Maskvos „Spartak“ 0 – 0 Salonikų PAOK (2:3)
33' pašalintas Luizas Adriano („Spartak“)

Atėnų AEK 2 – 1 Glazgo „Celtic“ (3:2)
6' [1 – 0] Rodrigo Galo
50' [2 – 0] Marko Livaja
78' [2 – 1] Scottas Sinclairas

Zagrebo „Dinamo“ 1 – 0 „Astana“ (3:0)
74' [1 - 0] Mario Gavranovičius

Stambulo „Fenerbahče“ 1 – 1 Lisabonos „Benfica“ (1:2)
26' [0 - 1] Gedsonas Fernandesas
45' [1 - 1] Alperas Potukas

Sėkešfehėrvaro „Vidi“ 0 – 0 „Malmo“ (1:1)

Tetovo „Shkendija“ 0 – 1 „Salzburg“ (0:4)
90' [0 - 1] Takumi Minamino

Amsterdamo „Ajax“ 3 – 0 Lježo „Standard“ (5:2)
30' [1 - 0] Klaasas Janas Huntelaaras
34' [2 - 0] Matthijsas de Ligtas
46' [3 - 0] Davidas Neresas

Trnavos „Spartak“ 1 – 2 Belgrado „Crvena Zvezda“ (2:3)
6' [1 – 0] Marekas Bakosas
7' [1 – 1] El Fardou Ben Nabouhane'as
98' [1 – 2] Nemanja Radonjičius