Jau 11-ą susitikimo minutę į priekį išsiveržė Arsene'o Wengero auklėtiniai. Jiems įvartį įmušė Mesutas Ozilas.

Vis tik antrame kėlinyje „Tottenham“ atsigriebė – du kartus pasižymėjęs Harry Kane'as leido „baltiesiems“ triumfuoti.

Tuo metu Liverpulio derbyje „Everton“ ir „Liverpool“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 0:0.

„Manchester City“ futbolininkai namuose kiek netikėtai lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Hull City“ ekipa.

Šiuo rezultatu pasinaudojo lyderis „Chelsea“ klubas, kuris Birmingene 2:1 nukovė „Aston Villa“ komandą. Dabar „mėlynieji“ prieš „žydruosius“ turi jau 7 taškų persvarą.

„Tottenham Hotspur“ 2 - 1 „Arsenal“
11' [0 - 1] Mesut Ozil
56' [1 - 1] Harry Kane
86' [2 - 1] Harry Kane

„Aston Villa“ 1 - 2 „Chelsea“
8' [0 - 1] Eden Hazard
48' [1 - 1] Jores Okore
66' [1 - 2] Branislav Ivanovič

„Leicester City“ 0 - 1 „Crystal Palace“
55' [0 - 1] Joseph Ledley

„Manchester City“ 1 - 1 „Hull City“
35' [0 - 1] David Meyler
90+2' [1 - 1] James Milner

„Queens Park Rangers“ 0 - 1 „Southampton“
90+3' [0 - 1] Sadio Mane

„Swansea City“ 1 - 1 „Sunderland“
42' [0 - 1] Jermain Defoe
66' [1 - 1] Sung-Yueng Ki

„Everton“ 0 - 0 „Liverpool“