Penktadienį ketvirtojo turo rungtynėse „Steaua“ futbolininkai namuose net 6:0 (3:0) sutriuškino šešioliktojoje pozicijoje esantį puolėjo Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (2 tšk.) klubą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs D. Matulevičius 53-ą minutę buvo įspėtas, o 62-ą minutę vietą aikštėje užleidi Mihai'ui Romanui.

Visus šešis įvarčius į svečių vartus įmušė Claudiu Keseru (23, 26 (iš 11 m baudinio), 34, 64, 82 ir 85 min.).

Antroje vietoje Rumunijos pirmenybėse lieka Ploješio „Petrolul“ (9 tšk.) komanda, trečiojoje pozicijoje – Mediašo „Gaz Metan“ (8 tšk.) ekipa.

Piatros Niamco „Ceahlaul“ (3 taškai) klubas su saugu Vaidu Slavicku užima dvyliktą vietą.