Sekmadienį svečiuose Kazanės futbolininkai 3:0 (1:0) nugalėjo tryliktoje pozicijoje esančią Jekaterinburgo „Ural“ (5 tšk.) ekipą ir nutraukė ketverių iš eilės lygiųjų seriją.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Salomonas Rondonas (17, 55 ir 75 min.).

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Maskvos CSKA (17 tšk.) klubas, lenkiantis Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą bei Maskvos „Lokomotiv" ir „Rostov“ (po 13 taškų) komandas.

Tuo tarpu Rusijos futbolo taurės turnyro ketvirtajame rate sekmadienį iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko abi šalies pirmajame divizione žaidžiančios komandos su lietuviais - Deivido Šembero Vladikaukazo „Alanija“ bei Valdo Ivanausko treniruojama Chabarovsko „SKA-Energija“ su Dariumi Miceika.

„Alanija“ futbolininkai, kurių gretose nebuvo registruotas Deividas Šemberas, svečiuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 1:1) įveikė Nalčiko „Spartak“ (I divizionas) ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Vladimiras Chozinas (17 min.) ir Islamas Mašukovas (103 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Alichanas Šavajevas (53 min.).

Beje, svečiai mačą baigė devyniese - raudonos kortelės buvo parodytos Gočai Chodžavai (85 min.) ir Vladimirui Chozinui (109 min.).

Kur kas lengviau ketvirtojo rato barjerą įveikė Chabarovsko komanda, svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjusi Jakutsko „Jakutija“ (II) klubą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vasilijus Karmazinenka (33 ir 45 min.), vieną - Leonardo (70 min.).

Nepasisekė Maskvos „Torpedo“ komandai su trimis lietuviais, kuri svečiuose po pratęsimo 1:2 (1:0, 1:1) nusileido Riazanės „Zvezda“ (II) ekipai.

Tomas Mikuckis svečių gretose žaidė visą mačą, o Tadą Labuką 74-a minutę pakeitė latvis Edragas Gauračas. Vartininkas Saulius Klevinskas nebuvo registruotas susitikimui.